Matrace 90x200

Zobrazit 98 produktů podle Máme pro vás 98 produktů

ROZMĚR 90X200 - SKVĚLÝ DO JEDNOLŮŽEK I DVOULŮŽEK

 

Rozměr 90x200 cm je nejoblíbenějším a nejvíce vyhledávaným rozměrem vhodným do jednolůžkových postelích nebo do manželských postelí o rozměru 180x200 cm. V naší nabídce najdete více než 4 desítky matrací v rozměru 90x200 cm. Vybírat můžete z pěnových i pružinových matrací. K dispozici jsou matrace z paměťové, studené i polyuretanové pěny a další typy matrací.

Vybrat raději dvě matrace nebo jednu společnou?

Když vybíráte matrace do manželské postele, musíte na tuto otázku jistě narazit. Odpověď je jednoduchá. Máte s partnerem podobnou váhu a máte stejné požadavky na tvrdost, pružnost či prodyšnost matrace? Pak bez obav zvolte matraci o rozměru dvoulůžka. Pokud se ale úplně neshodnete, stačí si vybrat 2 matrace o rozměru 90x200 či 80x200 se stejnou výškou. Pro zakrytí přechodu pak přes celou plochu můžete přehodit topper nebo-li krycí matraciTopper celou plochu sjednotí, prodlouží životnost matrace a dodá posteli mimořádný komfort.

Dalším důvodem, proč zvolit dvě menší matrace je také jejich nižší váha, kterou oceníte při pravidelném otáčení matrace, a snadné praní potahu. Jednolůžkový rozměr potahu se čistí podstatně snáze, protože se bez potíží vejde i do běžné domácí pračky.

Pro koho je rozměr 90x200 vhodný?

Je ideální pro dospělé, studenty a děti starší 6 let. Délka 200 cm je vhodná pro osoby s výškou do 180 cm. Pokud měříte více, rádi vám na našich obchodních domech pomůžeme a objednáme rozměr na míru vaší postavě. 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…