Dělící stěny

Dělicí stěny jsou prvek interiéru, který umožňuje rozdělit prostor na menší části a tím vytvořit soukromější nebo více funkční zóny. Tyto stěny se používají v kancelářských prostorách. Číst dál
Dodatečná specifikace:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 43 produktů podle Máme pro vás 43 produktů

Dělicí stěny jsou jedním z nejpraktičtějších prvků interiéru, který umožňuje rozdělit prostor na menší části a tím vytvořit více soukromí nebo více funkčních zón. Tyto stěny se využívají jak v obytných, tak i v kancelářských prostorách a jejich použití je velmi rozšířené především v moderní architektuře.

Dělicí stěny mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako jsou například dřevo, sklo, kov nebo kamenina. Díky tomu je možné zvolit nejen funkční, ale i esteticky působivý design, který dokáže vytvořit útulnou atmosféru v jakémkoli interiéru.

Posuvné nebo sklopné dělicí stěny jsou velmi populární, protože umožňují pružnou úpravu prostoru podle potřeb uživatele. Díky tomu je možné vytvořit si vlastní prostorové rozložení, které bude odpovídat jak pracovním, tak i relaxačním potřebám. Při výběru dělicích stěn je třeba brát v úvahu nejen vzhled a funkčnost, ale také materiál a údržbu.

Dělicí stěny jsou nejen praktickým řešením pro vytvoření soukromí, ale také mohou být vynikajícím designovým prvkem, který dokáže dodat jakýkoli interiér šmrnc a originalitu. S dělicími stěnami získáváte nejen více soukromí, ale také mnoho možností, jak vylepšit svůj prostor a přizpůsobit ho svým potřebám.

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Dodatečná specifikace:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm