Sedací soupravy s křeslem

Obývací pokoj, kde je stále rušno? Sedací soupravy s křeslem jsou pro tento prostor jako stvořeny

Jak to vypadá, když přijdou na návštěvu vaši přátelé nebo rodina? Dva nebo tři si sednou na sedačku a ostatní si přinesou nepohodlné židličky jen proto, aby na sebe všichni dobře viděli. I když budete hledat větší rozměr sedačky, nikdy nebude tak flexibilní jako je sedací souprava s křesly. Křesla dávají vašemu obývacímu pokoji možnost mnoha proměn.

Dostatečně prostorný obývací pokoj vám dává skvělou příležitost k tomu, abyste měli úplné pohodlí. Nemusíte se omezovat jen na výběr jednoduché sedačky, můžete si pořídit sedací soupravu s křeslem nebo několika křesly. Orientovat se budete podle rozměru místnosti.

Sedací souprava 3+1+1 se hodí pro čtyřčlennou rodinu. Pohovka je třímístná a je doplněna dvěma křesly vždy s jedním místem k sezení. Oproti tomu si můžete vybrat sedací soupravu 3+2+1, kdy ke třímístné sedačce máte ještě dvoumístné křeslo a další křeslo jednomístné. Výhodou je, že jsou v solitérních kusech a můžete si je přesunout podle toho jaké potřebujete uspořádání. Jednou si s pomocí sedací soupravy 3+2+1 vytvoříte místo pro 5 osob vedle sebe, abyste mohli sledovat film nebo třeba promítání fotografií. Jindy vám jednotlivá křesla budou sloužit k tomu, abyste na sebe všichni viděli při společném rozhovoru a umístíte je proti sobě.

Obývací pokoj, kde se schází rodina nebo kam si často zvete přátele rozhodně potřebuje komfort prostorného sezení. A když už máte sedačku vybranou? Můžete ji jen doplnit o krásná křesla.

Jednotný vzhled do elegantního interiéru

Moderní interiéry se nám líbí především pro jejich eleganci. Pryč jsou divoké kombinace různých stylů, barev, vzorů a materiálů. Aktuální trendy velí spíše střídmost a jednoduchost. Proto i když uvažujete o tom, že doplníte obývací pokoj o prosté křeslo, ctěte pravidla. Zvolte kus ze stejné série. Jednotný styl působí mnohem upravenějším a elegantnějším dojmem. Do menších interiérů můžete volit rohovou sedací soupravu s křeslem, do větších interiérů sedací soupravy 3+2+1. Tam kde potřebujete občas ubytovat hosty na noc se hodí rozkládací sedací souprava.

Chcete, aby byl váš interiér skutečně nadčasový? Zvolte světlou barvu sedací soupravy s jednobarevným potahem. Různobarevné dekorační polštáře nebo přehozy s výraznějším vzorem celou sedací soupravu ve vteřině promění. Můžete se těšit na pokaždé jiný vzhled obývacího pokoje.

Křeslo i lůžko

Víte, že pohodlí můžete mít i v křesle? Sedací souprava rozkládací 3+1+1 neznamená jen jedno lůžko pro spaní. Některá křesla mají možnost polohování. Jedním pohybem se změní v pohodlné lůžko díky relaxační funkci, podobně jako některé modely rohových sedacích souprav se systémem polohovatelných opěrek.

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací