Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Čtvercové jídelní stoly

Čtverec je možná nejpraktičtějším tvarem, jaký může jídelní stůl mít. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 14 produktů podle Máme pro vás 14 produktů
Čtvercový jídelní stůl nabízí usazení až čtyř osob za nanejvýš rovnocenných podmínek. Žádné hádky, kdo bude sedět v čele! Přitom je stůl prostorově velmi úsporný. Když ho přistavíte ke stěně nebo k oknu, nebude nikomu zavazet. Uprostřed místnosti naopak získá zvláštní přitažlivost svou symetrií. 
Můžete si vybrat stůl s deskami 70x70 až 90x90 centimetrů. Rozkládací čtvercové jídelní stoly snadno proměníte v prostornější příležitostné tabule. 
Naše stoly vyhoví každému stylu kuchyně i jídelny. K dostání jsou tradiční bílé stoly v laku nebo laminu. Pro pestřejší život vybírejte z dalších barev a dekorů. Co na to váš byt? Dá přednost dekoru dubu sonoma, nebo dřevu akácie v kombinaci s kovovým podstavcem? 
Stoly s centrálním podstavcem (obvykle z kovu) vypadají efektně a usnadňují usedání, i když kolem stolu nezbývá moc místa. Řešení podstavců je výzvou pro fantazii designérů, kteří mohou uspokojit milovníky střízlivosti i extravagance – všechno na praktickém čtvercovém půdorysu.