Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Čtvercové jídelní stoly

Čtverec je možná nejpraktičtějším tvarem, jaký může jídelní stůl mít. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Tvar stolu:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 51 produktů podle Máme pro vás 51 produktů
Čtvercový jídelní stůl nabízí usazení až čtyř osob za nanejvýš rovnocenných podmínek. Žádné hádky, kdo bude sedět v čele! Přitom je stůl prostorově velmi úsporný. Když ho přistavíte ke stěně nebo k oknu, nebude nikomu zavazet. Uprostřed místnosti naopak získá zvláštní přitažlivost svou symetrií. 
Můžete si vybrat stůl s deskami 70x70 až 90x90 centimetrů. Rozkládací čtvercové jídelní stoly snadno proměníte v prostornější příležitostné tabule. 
Naše stoly vyhoví každému stylu kuchyně i jídelny. K dostání jsou tradiční bílé stoly v laku nebo laminu. Pro pestřejší život vybírejte z dalších barev a dekorů. Co na to váš byt? Dá přednost dekoru dubu sonoma, nebo dřevu akácie v kombinaci s kovovým podstavcem? 
Stoly s centrálním podstavcem (obvykle z kovu) vypadají efektně a usnadňují usedání, i když kolem stolu nezbývá moc místa. Řešení podstavců je výzvou pro fantazii designérů, kteří mohou uspokojit milovníky střízlivosti i extravagance – všechno na praktickém čtvercovém půdorysu.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Tvar stolu:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm