Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Rozkládací jídelní stoly

Rozkládací jídelní stůl je vždy připraven pohostit i neobvyklý počet hostů. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 126 produktů podle Máme pro vás 126 produktů
1 3 4
I k malému rozkládacímu stolu se základním rozměrem 60x90 cm si po rozložení dokáže přisednout šest lidí. Na skladě máme velké množství stolů s rostoucí velikostí až po královské tabule o rozměrech 1x3 metry (po roztažení). To pak může přijet tetiček a strýců, kolik jich jen máte.
Rozkládání se většinou řeší roztažením horních stolových desek a vložením skryté desky středové. Menší stoly dokážete pohodlně rozložit a složit bez pomoci další osoby
Na výběr máte kompletní škálu tvarů, designů a materiálů. Máme stoly s kulatou, oválnou, čtvercovou, obdélníkovou i atypickou deskou usazenou na masivním podstavci nebo na klasické podnoži o čtyřech nohách. 
Můžete zvolit stůl z masivního dřeva ošetřeného lazurou, olejem či lakem, z laminovaného materiálu s odolným a působivým dřevěným dekorem, stejně jako stůl bílý nebo skleněný. V mnoha případech se jedná o kombinaci více materiálů.