Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Rozkládací jídelní stoly

Rozkládací jídelní stůl je vždy připraven pohostit i neobvyklý počet hostů. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Funkce rozkládání:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 346 produktů podle Máme pro vás 346 produktů
I k malému rozkládacímu stolu se základním rozměrem 60x90 cm si po rozložení dokáže přisednout šest lidí. Na skladě máme velké množství stolů s rostoucí velikostí až po královské tabule o rozměrech 1x3 metry (po roztažení). To pak může přijet tetiček a strýců, kolik jich jen máte.
Rozkládání se většinou řeší roztažením horních stolových desek a vložením skryté desky středové. Menší stoly dokážete pohodlně rozložit a složit bez pomoci další osoby
Na výběr máte kompletní škálu tvarů, designů a materiálů. Máme stoly s kulatou, oválnou, čtvercovou, obdélníkovou i atypickou deskou usazenou na masivním podstavci nebo na klasické podnoži o čtyřech nohách. 
Můžete zvolit stůl z masivního dřeva ošetřeného lazurou, olejem či lakem, z laminovaného materiálu s odolným a působivým dřevěným dekorem, stejně jako stůl bílý nebo skleněný. V mnoha případech se jedná o kombinaci více materiálů.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Funkce rozkládání:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm