Domů / Svítidla / Koupelnová světla

Koupelnová světla

Koupelnová svítidla nemusíte použít jen v koupelně.
  Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Typ svítidla
Stupeň krytí IP
Barva
Bílá
Černá
Stříbrná
V nabídce koupelnových svítidel najdete především nástěnné LED lišty široké až 78 centimetrů s chromovaným povrchem. Jsou určeny nad zrcadlo (umyvadlo), stejně dobře ale budou svítit v kterékoliv jiné místnosti. Skvěle se hodí např. k osvětlení obrazů a grafik nebo osvětlení stolu v dílně nebo garáži. 
Svítidla jsou dodávána s integrovaným LED zdrojem neutrálního bílého světla. Některé modely mají zvýšené krytí IP44 do vlhkých prostor. 
Některá koupelnová svítidla jsou hrdými členy širších modelových řad, což vám dává možnost vybavit celý byt svítidly v jednotném designu.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Bílá
Černá
Stříbrná