Domů / O nás

O nás

Se svými devíti prodejnami a desítkami tisíc čtverečních metrů prodejních ploch patří Sconto k největším prodejcům nábytku a bytových doplňků v České republice. Za více než 30 let působení jsme pomohli zútulnit domov několika generacím našich zákazníků. 

V obchodních domech Sconto najdete obrovské množství výrobků různých stylů a cenových kategorií, od startovního vybavení bytu po exkluzivní nábytek, který plní představy náročných zákazníků. Ještě širší je nabídka v našem e-shopu, v němž najdete i kusy, které se nám na prodejní plochu nevešly. Většinu z nich máme skladem k okamžitému odběru.

Vaší zvláštní pozornosti doporučujeme matracová studia a kuchyňská studia s více než třemi desítkami ukázkových sestav. Vysněnou kuchyň vám pomůžeme naplánovat zdarma.

Školení specialisté vám ochotně poradí i se zařízením obývacího pokoje, jídelny, ložnice, dětských pokojů, předsíně, koupelny, pracovny či kanceláře. 

Zakoupený nábytek si můžete ihned vyzvednout a odvézt. Pokud si na vlastní odvoz nebo montáž netroufáte, rádi vám ho dovezeme, vyneseme a smontujeme sami.

Protože zboží nakupujeme ve velkých objemech, můžeme vám garantovat nejnižší ceny na trhu. Ještě lepší ceny nabízíme v řadě slevových akcí. Pomůžeme vám i s financováním formou výhodného nákupu na splátky. 

Za všech okolností se můžete spolehnout na profesionální zákaznický servis.

Přijďte si k nám pro inspiraci a ověřte si, jak osobní je náš přístup k vašim potřebám. V obchodních domech Sconto je zařizování bytu opravdová zábava!
SCONTO Nábytek s.r.o., IČO: 257 23 944, se sídlem Jeremiášova 947/16, Stodůlky, 155 00 Praha 5, spisová značka C 145176 vedená u Městského soudu v Praze je členem koncernu Krieger Handel Holding SE & Co. KG.,
Am Rondell 1, DE-12529 Schönefeld, zapsáno v obchodním rejstříku vedeným u Okresního soudu Cottbus, spisová značka HRA2439 CB