Domů / Nábytek / Křesla a sezení / Židle / Zahradní židle a křesla

Zahradní židle a křesla

Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Vícebarevná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Materiál konstrukce
Polohovatelná zádová opěrka
Loketní područky
Zobrazit 53 produktů podle Máme pro vás 53 produktů

Relaxace na čerstvém vzduchu

Jakmile jsou teploty příjemné, z venkovního prostoru se stává druhý obývací pokoj. Proto by na vaší terase či zahradě nemělo chybět kvalitní posezení pro relaxaci. Díky zahradní židli můžete strávit mnoho příjemných hodin pod širým nebem. Ve SCONTO najdete zahradní židle a křesla v různých provedeních. Všechny se chlubí kvalitním zpracováním, takže si můžete svůj venkovní nábytek užít dlouhá léta. Můžete si vybrat mezi skládacími židlemi, které šetří místo, pohodlnými zahradními křesly s područkami a nastavitelným nožním dílem nebo praktickými stohovatelnými židlemi.

Kromě široké palety různých stylů si můžete vybírat i mezi různými materiály. Zahradní židle ze dřeva harmonicky ladí s jakýmkoli prostředím zahrady. Aby si dřevěný nábytek zachoval svůj přírodní vzhled, doporučujeme jej průběžně ošetřovat např. teakovým olejem. Pokud nemáte možnost skladování a hledáte zahradní nábytek s jednoduchou údržbou, měli byste dát přednost materiálům odolným vůči povětrnostním vlivům. Umělý ratan je odolný vůči UV záření i povětrnostním vlivům a navíc je velmi snadno udržovatelný. Pro pravidelnou údržbu postačuje speciální čistič na plasty a voda.

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Vícebarevná
cm
cm
cm
cm
cm
cm