Domů / Textil / Kuchyňský textil

Kuchyňský textil

Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 99 produktů podle Máme pro vás 99 produktů
Kvalitní a designově nápaditý kuchyňský textil
Kuchyňský textil jako utěrky, chňapky, prostírání a jiné jsou důležité v každé kuchyni. Doplňují celkový vzhled kuchyně a dodávají jí tu správnou eleganci. Vybírejte z širokého sortimentu stylového kuchyňského textilu.

Každá správná kuchyně má kvalitní a designově nápaditý kuchyňský textil. Z naší rozsáhlé nabídky si můžete vybírat mezi nejrůznějšími prostíráními, běhouny na stůl nebo utěrkami. Doplňte si svoji kuchyň o jednu z těchto skvělých a funkčních dekorací a vařte jedna báseň.

Inspirujte se

Polštáře na spaní: patří do postele, nebo ne?

Polštáře na spaní máte v posteli proto, aby se staraly o správnou pozici páteře, aby podporovaly zdravé zakřivení krku a aby vás ráno neobtěžovaly bolesti šíjových svalů. Věděli jste ale, že pro lidi spící na břichu může být lepší spánek bez polštáře? Kdy se doporučuje …

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá