Ve dnech 5. a 6.7. jsou naše obchodní domy otevřené.
Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 132 produktů podle Máme pro vás 132 produktů
1 3 4

Koupelnové skříňky jako základ organizace

Koupelnové skříňky poskytují úložný prostor, který je pro uklizenou a organizovanou koupelnu zásadní. Uložit do nich můžete ručníky, hygienické potřeby a produkty pro péči o tělo. Budete je tak mít vždy po ruce a jejich etikety nebudou narušovat vizuální harmonii vaší koupelny. Jen v čisté a uspořádané koupelně můžeme opravdu relaxovat a dopřát našemu tělu takovou péči, jakou si zaslouží.
 

Široká nabídka koupelnových skříněk

U nás najdete široký výběr koupelnových skříněk různých typů, modelů, barev a velikostí. Vysoké skříňkynízké skříňkyskříňky pod umyvadlozávěsné skříňky či skříňky se zrcadlem. Vedle své praktické funkce jsou koupelnové skříňky také estetickým prvkem koupelny. Proto je důležité pečlivě vybrat i jejich styl. Chcete ladit svou koupelnu do moderního vzhledu, nebo jste spíše příznivci přírodních tónů dřeva? Náš široký sortiment zaručuje, že pro svou koupelnu najdete to pravé řešení.
 

Malá koupelna? Vyhrajte si s prostorem

Zejména malé koupelny vyžadují opatrnou práci s prostorem. Je třeba ho uspořádat tak, aby se do koupelny vše vešlo a zároveň místnost nepůsobila přeplněným dojmem. Právě výběr vhodných koupelnových skříněk může výrazně pomoc. Do malých koupelen se skvěle hodí vysoké skříňky, závěsné skříňky a skříňky se zrcadly, které mohou právě kombinací zrcadla a skříňky ušetřit pár desítek centimetrů drahocenného prostoru.
 

Filtry