Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky

Největší počet nejmenších předmětů má domov v koupelně. Abyste si nad nimi udrželi přehled, potřebujete šikovně navržené skříňky do koupelny. Vybrat si můžete z  mnoha provední a designů. Najdete zde i skříňky, které se hodí svou velikostí na wc.
  Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 144 produktů podle Máme pro vás 144 produktů
1 3 4

Jak vybrat koupelnové skříňky

Limitem pro výběr skříněk do koupelny je rozměr koupelny a počet obyvatel domácnosti, tudíž i věcí, které bude třeba někam uložit.

Objemnější vysoké koupelnové skříňky se stanou ideálním útočištěm ručníků a osušek, pracích a čisticích prostředků, rezervních toaletních a dalších věcí, pro které si nechodíte třikrát denně. Nízké koupelnové skříňky pojmou méně věcí, zato nabídnou praktickou úložnou plochu na své horní desce.

K nejčastěji používaným bude patřit závěsná koupelnová skříňka, obvykle se zrcadlem, za kterým uložíte každodenní toaletní potřeby. Další prostor ideálně využijí skříňky pod umyvadlo nebo skříňky s umyvadlem
Náš koupelnový nábytek je určen do vlhkého prostředí. S minimální námahou ho udržíte v dobrém stavu a dokonalé čistotě. Prohlédněte si, co všechno jsme pro vás připravili. 

Filtry