Laťkové rošty

Laťkové rošty jsou osvědčeným podkladem pod pružinové, taštičkové a pěnové matrace. Číst dál
Zobrazit 40 produktů podle Máme pro vás 40 produktů
Nabízíme několik typů postelových laťkových roštů. Nejjednodušším je volný rošt neboli sada latí, které snadno přišroubujete k bočnicím postele. 
Abyste nemuseli rozteč latí počítat a měřit, kupte si rošt z latí připevněných ke dvěma textilnímu páskům. Řešení je šikovné i pro přepravu a skladování. K pelesti stačí přichytit několik latí, a můžete jít do hajan. 
Laťkový rošt na pevném rámu nevyžaduje už vůbec žádnou montáž. Prostě ho vložíte do rámu postele. Abyste vám nepřekážel v přístupu do úložného prostoru vaší postele, nabízíme i laťkové rošty výklopné.
V nabídce najdete i jednoduchý polohovací rošt, který vám umožní přizvednout zónu hlavy, zónu nohou, nebo obě najednou. Šampionem praktičnosti je polohovací rošt výklopný.
Laťkové rošty se vyrábějí z masivního dřeva nebo z překližky. Pokud jsou impregnovány, pak přírodními napouštědly bez škodlivých těkavých látek. 
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…