Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Skříně s otočnými dveřmi

Klasické šatní skříň s otočnými dveřmi jsou nesmrtelná klasika. Vybírejte z bohaté nabídky rozměrů, vzhledů a vnitřních konfigurací. Šatní skříně můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku ve stejném designu. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 240 produktů podle Máme pro vás 240 produktů
1 3 ... 7

Klasické šatní skříně s otočnými dveřmi

Otočné dveře umožňují rychlý přístup do celého prostoru skříně najednou (na rozdíl od skříní s posuvnými dveřmi). Mají ale větší nároky na volný prostor před skříní. Otevřená křídla mohou bránit průchodu nebo volnému pohybu pokojových dveří.
Proto si pečlivě změřte hloubku místa určeného pro skříň, a to až od okrajů podlahových lišt. Mezi skříní a stěnami by měla zůstat aspoň malá mezera, která vyloučí odírání stěn při drobných pohybech skříně i tvorbě plísní v místnostech se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Jestliže hodláte skříň umístit za dveřmi, zabraňte poškození skříně klikou instalací dveřní zarážky.
Některé modely otočné a posuvné dveře kombinují.
 

Pestrá nabídka šatních skříní

Nabízíme šatní skříně o šířce 30–360 cm a hloubce 40–60 cm. Vybírejte z různých konfigurací včetně rohových dílů. Skříně s otočnými dveřmi jsou standardně vybaveny policemi, vnitřními i vnějšími zásuvkami a šatními tyčemi tak, aby usnadnily praktické uložení jakéhokoliv obsahu. Můžete zvolit dveře s klasickými úchytkami, nebo decentním bezúchytkovým řešením.
K dispozici jsou povrchy z bílé fólie, bílého laku a v řadě atraktivních dřevěných dekorů. Chcete na dveřích zrcadlo? Máte ho mít.
Všechny skříně jsou vyrobeny z materiálů, které jsou estetické, odolné a maximálně usnadňují údržbu. Výrobky expedujeme demontované, na přání vám samozřejmě zajistíme dopravu. Montáž zvládnete s přehledem sami, ale pokud se vám do ní nechce, za poplatek vám nábytek i smontujeme.