Domů / Nábytek / Zahrada / Zahradní lehátka

Zahradní lehátka

V zahradě či na balkoně je příjemné jen postát, a co teprve se natáhnout! Zahradní lehátka vnášejí do života jedinečné, a přitom tak dostupné potěšení. Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Béžová
Černá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Materiál konstrukce
Typ dřeva konstrukce
Povrchová úprava konstrukce
Klasickým typem je dřevěné skládací lehátko s látkovou zádovou opěrkou, jejíž sklon si nastavíte podle chuti. Neumožní plnohodnotné ležení, zato vyniká minimálními nároky na skladovací prostor.
Kovové zahradní lehátko (pro pamětníky spartakiádní lůžko) je pomůckou nejen pro relaxaci, ale i nouzové přespání. Nastavitelný díl pod hlavou poskytne polohy od lehu až do polosedu, a nahradí i polštář. Rám i potah jsou odolné vůči povětrnostním jevům, takže lehátko přes léto nemusíte ani schovávat. 
Skutečný luxus nabízejí ratanová zahradní lehátka s podnožkou a čalouněním, ze kterých se vám nebude chtít už nikdy vstát. Speciální zážitek nabídne designové houpací zahradní křeslo z přírodního ratanu.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Béžová
Černá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
cm
cm
cm
cm
cm
cm