Regály do koupelny

Naše regály do koupelny jsou navrženy tak, aby vytvořily maximum místa na minimální podlahové ploše. Číst dál
Určeno do:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 19 produktů podle Máme pro vás 19 produktů
Takový požadavek plní například úzký bambusový regál, která se vejde do každého rohu, nízký regál s textilními boxy nebo ratanovými koši, který vám nabídne i odkládací plochu, nebo zajímavá kombinace otevřeného regálu s dveřovou skříní v působivé kombinaci ořechového dekoru a bílého lamina. 
Koupelnové regály z dřevěných materiálů i masivního dřeva, stejně jako použitý kov, textil nebo ratan, nebudou nic namítat proti občasné spršce vody nebo vyšší vzdušné vlhkosti. I když máte koupelnu vybavenou v jednotném stylu, kterýkoliv kousek z naší nabídky ji může doplnit a zpestřit jako zajímavý solitér.
Na dalších stránkách i v obchodních domech toho uvidíte víc. 
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Určeno do:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm