Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně bílé

Bílé šatní skříně jsou sázka na jistotu. Jestli v designu existuje nadčasová barva, je to barva bílá. Bílý nábytek najdete v rokokových sálech i v moderních bytech. A vždy se bude líbit. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 275 produktů podle Máme pro vás 275 produktů
1 3 ... 8

Šatní skříně s bílou fólií a bílým lakem

Vyberte si jednodveřové, dvoudveřové, třídveřové i ještě větší skříně k praktickému uložení šatů, prádla a dalších věcí, které nemusí být vystaveny prachu ani pohledům. Vyrábíme je z kvalitních dřevotřískových materiálů, které zaručují pevnost, stabilitu a dlouhověkost. Bílý povrch tvoří praktická fólie nebo luxusně působící lak.
Bílá šatní skříň je nadčasová, prosvětluje interiér a dá vyniknout libovolným barevným doplňkům.
V nabídce máme skříně čistě bílé nebo v kombinaci bílé a dřevěného dekoru na bočních stěnách, vnějších šuplících nebo vnitřním vybavení. Mnoho modelů kombinuje bílou se zrcadly na dveřních křídlech. Hladký povrch dveří můžete nahradit i historizujícími zlatými ornamenty nebo decentnější strukturou falcovaných desek typickou pro provensálský styl. Hodí se do moderních bytů i venkovských stavení.
Jak vybrat šatní skříň
Můžete si zvolit bílý šatník s otočnými dveřmi nebo s posuvnými dveřmi. Máme i bílé rohové skříně k perfektnímu využití koutů. Nábytkové programy vám umožní s šatníkem zakoupit i další nábytek ve stejném designu.
Výrobky expedujeme rozložené, větší šatní skříně vám ale do auta asi nevejdou. Pak využijte naší dopravy po celé České republice. Na přání vám vaše skříně rychle a odborně smontujeme.