Domů / Nábytek / Křesla a sezení / Sedací pytle a vaky

Sedací pytle a vaky

Dostupnost
Cena
Barva
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Khaki
Oranžová
Růžová
Šedá
Tyrkysová
Zelená
Žlutá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Materiál výplně
Zobrazit 21 produktů podle Máme pro vás 21 produktů

Sedací pytle a vaky jako synonymum pohodlí

Pohodlně se položte do sedacího pytle a oddejte se odpočinku s knihou, filmem nebo jen tak se svými myšlenkami. Těžko byste hledali kus nábytku, který více evokuje pohodlí a relax. Praktický je navíc také tím, že poskytuje extra místo na sezení pro případ početné návštěvy.

Doplněk, který neomrzí

Sedací pytle a vaky jsou též vděčným bytovým doplňkem. Lze vybrat takový design, který splývá s interiérem (jednoduché tvary, přírodní a tlumené barvy), nebo naopak design, který bude vynikat a ozvláštní tak místnost. Tento kousek je rovněž skvělým řešením, jak zaplnit prázdný kout v bytě. Nejvíce se hodí do obývacího pokoje a do zimní zahrady, nebo zkrátka do jakékoli místnosti, ve které rádi odpočíváte.

Sedací pytle a vaky do dětského pokoje

Radost uděláte sedacím vakem i svým dětem. Díky netradiční konzistenci sedadla si na něm děti rády hrají i odpočívají. To z něj tedy dělá skvělý doplněk i do dětského pokoje. Vaky se navíc vyrábí v mnoha hravých designech, které vaše děti jistě ocení. Například ve tvaru různých zvířátek. Sedací vak v dětském pokoji potěší i vás. Můžete se do něj pohodlně usadit, když čtete dětem pohádku před spaním.

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Khaki
Oranžová
Růžová
Šedá
Tyrkysová
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm