Dne 28.11. do 12:00 bude z technických důvodů uzavřen výdej zboží na obchodním domě v Brně.
Domů / Nábytek / Křesla a sezení / Sedací pytle a vaky

Sedací pytle a vaky

Sedací pytle a vaky jako synonymum pohodlí

Pohodlně se položte do sedacího pytle a oddejte se odpočinku s knihou, filmem nebo jen tak se svými myšlenkami. Těžko byste hledali kus nábytku, který více evokuje pohodlí a relax. Praktický je navíc také tím, že poskytuje extra místo na sezení pro případ početné návštěvy.

Doplněk, který neomrzí

Sedací pytle a vaky jsou též vděčným bytovým doplňkem. Lze vybrat takový design, který splývá s interiérem (jednoduché tvary, přírodní a tlumené barvy), nebo naopak design, který bude vynikat a ozvláštní tak místnost. Tento kousek je rovněž skvělým řešením, jak zaplnit prázdný kout v bytě. Nejvíce se hodí do obývacího pokoje a do zimní zahrady, nebo zkrátka do jakékoli místnosti, ve které rádi odpočíváte.

Sedací pytle a vaky do dětského pokoje

Radost uděláte sedacím vakem i svým dětem. Díky netradiční konzistenci sedadla si na něm děti rády hrají i odpočívají. To z něj tedy dělá skvělý doplněk i do dětského pokoje. Vaky se navíc vyrábí v mnoha hravých designech, které vaše děti jistě ocení. Například ve tvaru různých zvířátek. Sedací vak v dětském pokoji potěší i vás. Můžete se do něj pohodlně usadit, když čtete dětem pohádku před spaním.

Filtry

Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Khaki
Šedá
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm