Domů / SCONTO Club

SCONTO Club

Svět plný slev pro zákazníky SCONTO Nábytek.

Proč být členem?

Otázka spíše zní - proč ne? Vše je samozřejmě zdarma a bez závazku. Výhody můžete začít využívat okamžitě po vstupu do klubu. A pokud si říkáte, že jde zřejmě jen o klasické sbírání “věrnostních bodíků“ za nákupy, pak vás uklidníme. Členství je totiž založeno na slevách. Takže žádné bodíky, kupóny, poukázky ani reklamní propisky.

Výhody:

• Ve SCONTO Clubu využíváte klubových cen. Najdete je v popisku u artiklů v e-shopu či na informačních lístcích u produktů v našich obchodních domech. Poznáte je podle malých hvězdiček. Ty sice zpravidla značí nějakou kulišárnu. U nás vám však přinášejí vítanou úsporu.

Jedna hvězdička =  *Cena pro členy SCONTO Clubu
Dvě hvězdičky =  **Akční cena pro členy SCONTO Clubu

• Dále jste přednostně informováni o veškerých akcích a cenových trhácích. Takže si můžete vše v klidu dostatečně předem promyslet. A pak už jen v okamžiku začátku akce skočit po vybraném produktu ještě dříve, než se vyprodá.

• Vaše narozeniny jsou důvod k oslavě! A to i v našem klubu. Proto ve váš slavnostní den získáte slevu 35% na nábytek.

• Nezapomeneme ani na váš svátek. Společně s blahopřáním se můžete těšit na VIP zajímavou nabídku určenou jen pro vás a nositele vašeho ctěného rodného jména.

Jak na to:

Ještě nejste registrováni? Je to jednoduché a rychlé. Při nákupu přes e-shop www.sconto.cz zaklikněte před dokončením objednávky políčko “Jsem / Chci být členem“. Nebo při nákupu v naší kamenné prodejně můžete vyplnit s prodejcem přihlášku. A hotovo. Od této chvíle už na Vás čekají klubové privátní ceny a nabídky.

Zkrátka a dobře – ve SCONTO Clubu Běžné ceny žárlí na ty klubové. Chcete-li i vy nábytek pořídit výrazně levněji, jste srdečně zváni.

Doplňující informace:

• SCONTO Nábytek s.r.o. si vyhrazuje právo určit výrobky, na něž se SCONTO cena vztahuje.
• Pokud byste se rozhodli z klubu vystoupit, lze tak učinit prohlášením o ukončení členství ve SCONTO Clubu zaslaným na adresu: SCONTO Nábytek s.r.o., Jeremiášova 947, 150 00 Praha 5 nebo online na adresu info@sconto.cz.
• Zpracování osobních údajů bereme vážně, což si můžete přečíst v přiloženém dokumentu zde. Při vstupu do klubu vás požádáme o potvrzení, že jste se s tímto textem seznámili.