Vážení zákazníci, dne 28.10.2021 budou naše obchodní domy zavřené. Pro nákup neváhejte využít náš e-shop.
Domů / Místnosti / Koupelna

Nábytek do koupelny

Koupelnové programy

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Zobrazit všechny
1 3 ... 5

Jak správně vybavit koupelnu

Klíčem ke krásné a organizované koupelně je samozřejmě její vybavení. Prostor pro ručníky a všemožné produkty k péči o tělo poskytnou koupelnové skříňky. Špinavé oblečení uchovají koše na prádlo. A nezapomínejme na jednu z nejdůležitějších součástí koupelny – umyvadlo se zrcadlem.

  • Poohlížejte se po praktických kouscích, které zároveň esteticky padnou stylu vaší koupelny.
  • Vždy berte v potaz velikost koupelny a zařizujte ji tak, aby nepůsobila příliš přeplněně.
  • Slaďte umyvadlo s vanou nebo sprchovým koutem, případně i s toaletou, pokud je součástí koupelny.
  • Vyberte pračku, která padne prostorovým možnostem vaší koupelny. Je-li koupelna spíše menší, zvažte možnost umístit pračku do jiné místnosti, například do kuchyně jako součást kuchyňské linky, do kotelny nebo jiné užitkové místnosti.
  • Kouzlo vždy leží v detailech. Ty správné doplňky mohou snadno proměnit dojem celého interiéru koupelny.
  • Pryč s nevkusnými etiketami. Aby koupelna působila jednotnějším a vizuálně čistším dojmem, uložte lahvičky od kosmetických produktů do skříněk a jiných úložných prostor.

Úložné prostory v koupelně

Jak vyřešit úložný prostor v koupelně bývá často trochu oříšek. Chceme ho zajistit dostatek, ale zároveň zabránit tomu, aby koupelna vypadala přeplněně. Je proto důležité zvolit ten správný typ skříněk a vhodně je zkombinovat a rozmístit. Skříňky nejen vytváří prostor pro ukládání věcí, ale zároveň mohou koupelnu esteticky pozvednout a ovlivnit celkový dojem z jejího prostoru.

Do menších koupelen se hodí vysoké skříňky, závěsné skříňky a zejména pak skříňky se zrcadly, které vám díky kombinaci zrcadla a úložného prostoru zároveň ušetří kus drahocenného místa.

Do větší koupelny lze umístit koupelnové skříňky pod umyvadlo a nízké koupelnové skříňky, jejichž svrchní deska poskytuje prostor pro různé koupelnové dekorace, případně i pokojové rostliny.

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací