Domů / Místnosti / Koupelna

Nábytek do koupelny

Koupelna je místem pro očistu, ale také pro relax těla i duše. Proto si ji zařizujeme tak, abychom se v ní cítili co nejpříjemněji a uvolněně. Ačkoliv jde často o jednu z nejmenších místností v domě, i zde se zrcadlí vkus majitele. Číst dál

Koupelnové programy

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 779 produktů podle Máme pro vás 779 produktů

Jak správně vybavit koupelnu

Klíčem ke krásné a organizované koupelně je samozřejmě její vybavení. Prostor pro ručníky a všemožné produkty k péči o tělo poskytnou koupelnové skříňky. Špinavé oblečení uchovají koše na prádlo. A nezapomínejme na jednu z nejdůležitějších součástí koupelny – umyvadlo se zrcadlem.

  • Poohlížejte se po praktických kouscích, které zároveň esteticky padnou stylu vaší koupelny.
  • Vždy berte v potaz velikost koupelny a zařizujte ji tak, aby nepůsobila příliš přeplněně.
  • Slaďte umyvadlo s vanou nebo sprchovým koutem, případně i s toaletou, pokud je součástí koupelny.
  • Vyberte pračku, která padne prostorovým možnostem vaší koupelny. Je-li koupelna spíše menší, zvažte možnost umístit pračku do jiné místnosti, například do kuchyně jako součást kuchyňské linky, do kotelny nebo jiné užitkové místnosti.
  • Kouzlo vždy leží v detailech. Ty správné doplňky mohou snadno proměnit dojem celého interiéru koupelny.
  • Pryč s nevkusnými etiketami. Aby koupelna působila jednotnějším a vizuálně čistším dojmem, uložte lahvičky od kosmetických produktů do skříněk a jiných úložných prostor.

Úložné prostory v koupelně

Jak vyřešit úložný prostor v koupelně bývá často trochu oříšek. Chceme ho zajistit dostatek, ale zároveň zabránit tomu, aby koupelna vypadala přeplněně. Je proto důležité zvolit ten správný typ skříněk a vhodně je zkombinovat a rozmístit. Skříňky nejen vytváří prostor pro ukládání věcí, ale zároveň mohou koupelnu esteticky pozvednout a ovlivnit celkový dojem z jejího prostoru.

Do menších koupelen se hodí vysoké skříňky, závěsné skříňky a zejména pak skříňky se zrcadly, které vám díky kombinaci zrcadla a úložného prostoru zároveň ušetří kus drahocenného místa.

Do větší koupelny lze umístit koupelnové skříňky pod umyvadlo a nízké koupelnové skříňky, jejichž svrchní deska poskytuje prostor pro různé koupelnové dekorace, případně i pokojové rostliny.

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá