Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Jídelní stoly z masivního dřeva

Jídelní stůl z masivu je příjemný pro oko i hmat. Bude vám dělat radost každý den, rok za rokem. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 52 produktů podle Máme pro vás 52 produktů
1
Masivní jídelní stůl může být vyroben z kvalitních dřevin domácích (např. z dubu či borovice) nebo exotických (např. palisandru nebo akácie). Každý druh dřeva má své osobité kouzlo, které zdůrazňuje použitá lazura či lak. 
Některé modely jsou z masivního dřeva celé, jiné kombinují masivní jídelní desku s kovovými nohami či podstavci. Na výběr jsou masivní stoly kulaté, čtvercové, obdélníkové, ba i nepravidelných tvarů. Některé modely jsou rozkládací, jiné jsou samy dost velké na to, aby se k nim usadila i početná společnost.
Jídelní stůl z masivu není jen krásný, ale i praktický. Přirozené vlastnosti dřeva i péče věnovaná výrobě jim zaručují velmi dlouhou životnost. K ní přispívá i jednoduchá možnost oprav. Mechanicky poškozený povrch můžete snadno zbrousit a znovu natřít.