Botníky

Když už mají vaše boty plné kecky chození, chtějí si trochu odpočinout. Nabídněte jim důstojný domov v elegantním botníku.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Zobrazit 235 produktů podle Máme pro vás 235 produktů
Naše malé botníky pojmou jen několik párů bot, zato se vejdou i do nejmenší předsíně. Na opačném konci škály stojí botníkové skříně vhodné do velkých předsíní a šaten.
Botníky jsou konstruovány jako dveřové, výklopné či otevřené police, komody a skříně. Některé spojují funkci botníku s lavicí, pokud si k přezouvání rádi sednete. Pohodlí při posezení na sedacím botníku zvýší polstrovaný sedák.
Botníky jsou vyrobeny z laminovaných dřevěných materiálů, masivního dřeva nebo kovu. Všechny jmenované materiály dobře odolávají nečistotám, vlhkosti i času. Máte tudíž jistotu, že vám ani se špinavými botami hned tak neodejdou.

 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm