Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Psací stoly

Psací stoly s kontejnerem

Psací stoly s kontejnerem neboli úložným prostorem ve formě šuplíků, skříněk či polic vám umožní nejen tvořit, ale plody vlastní tvorby také pohodlně ukládat. Číst dál
Úložný prostor:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Žlutá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Úložný prostor
Výškově nastavitelný
Výsuvná deska na klávesnici
Zobrazit 154 produktů podle Máme pro vás 154 produktů
Nabídka rozměrů, konfigurací a designů je široká, tak se pusťme do práce. Základní modely z dřevotřísky mají pod deskou jednu boční skříňku s praktickými zásuvkami a jsou jak prostorově, tak cenově velmi úsporné. Hodí se pro studium nebo drobné kancelářské práce například v režimu home office. 
Větší nároky na pracovní plochu i ukládání předmětů plní větší stoly se skříňkami po obou stranách pracovního místa nebo s odkládací policí pod či nad pracovní deskou.
Celou malou kancelář vytvoří velké rohové psací stoly s objemnou komodou na spisy po levé i pravé ruce. Někdy jsou doplněny i o další police. Rohová pracovní místa jsou dostupná v řadě dekorů i v masivu. Elegance luxusních modelů obstojí i v reprezentativních kancelářských prostorách.
Další možnosti uspořádání pracovního místa nabízejí psací stoly s regálem.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Úložný prostor:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm