Sedací soupravy do U

Komfort velkého interiéru

Do rodinného domu nebo do většího bytu, kde máte šikovně propojený kuchyňský kout s obývacím pokojem, si můžete dopřát komfort sedací soupravy tvaru U. Na tomto typu sedací soupravy oceníte fakt, že poskytuje dostatek místa, abyste se třeba u sledování filmu mohli pohodlně posadit s celou rodinou. Z podobných důvodů ji oceníte při rodinných oslavách a návštěvách přátel. Sedačka do tvaru U je to pravé pro větší sešlosti, všichni budou mít pohodlí, a přitom na sebe dobře uvidí během zajímavých a poutavých rozhovorů. Protože, kde se odehrává život rodiny? V obývacím pokoji, na sedačce!

Váš interiér je dostatečně prostorný na to, aby se vám do obývacího pokoje vešla sedací souprava do U? Pak neváhejte. Nemůžete si vybrat nic pohodlnějšího. Prostor a komfort, který umí nabídnout velká sedačka, je k nezaplacení. Sedačka do tvaru U dává možnost všem členům domácnosti, aby si našli své oblíbené místo pro sledování televizního pořadu. Zároveň budou členové rodiny hezky pohromadě a nikomu neunikne pikantní nebo veselá historka z uplynulého dne.

Velké sedací soupravy do U se stávají vždy dominantou místnosti a podle jejich provedení byste měli zařídit zbytek pokoje. Zvolili jste výrazný potahový materiál? Pak do místnosti patří méně nábytku ve světlé barvě. Líbí se vám bílá, světle šedá nebo krémová v jednoduchém provedení? Pak může být nábytek tmavší a místnost může mít i více výrazných doplňků. A které sedačky do U jsou nejpopulárnější? Přeci elegance koženého provedení.

Návštěvy potěšíte hned dvakrát

Výběrem rozkládací sedací soupravy do U potěšíte vaše hosty. Mohou u vás strávit nejen příjemné odpoledne, ale třeba i celou noc. Rozkládací sedací souprava do U se velmi snadno promění v prostorné dvojlůžko. Odpolední party se rychle promění v pyžamový večírek a co jste si nestihli říci přes den, dohoníte během noci.

Sedací souprava do U představuje možná mírně vyšší investici, ale nebudete litovat. Nejlevnější modely jsou v nabídce okolo dvaceti tisíc korun, ty nejluxusnější se prodávají okolo padesáti tisíc korun. Pokud ale vezmete v úvahu skutečnost, že na sedací soupravě strávíte desítky hodin každý týden, dáte nám jistě za pravdu, že investice do tohoto kousku nábytku má své opodstatnění.

Velká a praktická sedačka

Budete-li vybírat velkou sedací soupravu, můžete si prohlédnout i modely ve tvaru L. Někdy je provedení sedacích souprav do L praktičtější - záleží hlavně na konfiguraci vašeho interiéru. V případě, že potřebujete vytvořit přirozený předěl v místnosti, například mezi jídelním koutem a obývacím pokojem, sedací souprava ve tvaru do L může být pro vás ideální volbou. Oproti modelu do U má jen jednu lenošku na levé nebo na pravé straně. Pak vám při jedné stěně ještě zbývá dostatek místa například pro odkládací stolek.

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací