Domů / Svítidla / Svítidla do kuchyně

Svítidla do kuchyně

Osvětlete si kuchyňskou desku spolehlivým podlinkovým svítidlem.
  Číst dál
Naše podlinková svítidla jsou určena k jednoduché montáži na spodní desku horních kuchyňských skříněk nebo na stěnu. Vypínač je umístěn na těle svítidla. 
Délka a intenzita světelného zdroje zaručuje dokonalé osvětlení poměrně velké plochy. Svítidlo se proto hodí i k osvětlení garáže, pracovního stolu v dílně nebo k dosažení zajímavých světelných efektů v policích, regálech, podhledech a podobně.
Neutrální bílá barva těla, trubice i světla a také výhodná cena otevírá kuchyňským svítidlům široké pole působnosti v celém bytě a domě.
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Bílá