Domů / Svítidla / Stropní svítidla

Stropní svítidla

V této kategorii najdete různé typy stropních svítidel do technických i obytných prostor bytu, v mnoha stylech a provedeních.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 257 produktů podle Máme pro vás 257 produktů
Charakteristikou stropních svítidel je jejich přisazení ke stropu – na rozdíl od závěsných svítidel čili lustrů. 
Stropní svítidla jsou správnou volbou pro osvětlení těch míst v domě a bytě, na kterých nechcete mít zvláštní světelnou atmosféru. Svítidla se skleněným či plastovým krytem vám poskytnou praktické a rovnoměrné osvětlení.
Chcete-li dosáhnout lokálního nasvícení jen určitých částí místnosti, můžete vybírat z velkého množství bodových svítidel. Nasměrují proud světla tam, kde ho potřebujete. Vznikne plastické osvětlení příjemné hlavně v obývacích místnostech.
Na skladě máme i svítidla s originálně řešenými stínidly, která nespadají do žádné z popsaných kategorií. Váš byt rozzáří i svým zajímavým designem. 
Stropní svítidla jsou osazena výměnnými LED zdroji různých typů a patic. Náhradní zdroje zakoupíte v každém elektroobchodě.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá