Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně dub sonoma

Světlý dekor dubu sonoma je aktuálním nábytkářským hitem. Dobře vypadá na velkých plochách, ale i v kombinaci s bílou nebo se zrcadly. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dekor:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 61 produktů podle Máme pro vás 61 produktů

Šatní skříně s dekorem dubu sonoma

Dubový dekor skříním sluší na většině ploch i v detailech. Mnoho našich modelů to ví a bílou s dubem působivě kombinuje. Na výběr jsou šatní skříně s otočnými dveřmi nebo posuvnými dveřmi, zásuvkami a dělenými skříňkami.
Ještě větší flexibilitu nabízejí skříňové programy. Součástí některých jsou i rohové skříně a další kusy úložného nábytku pro jednotné zařízení celé místnosti. Uspořádejte si věci tak, abyste k nim získali co nejrychlejší přístup.
Na výběr jsou dubové šatní skříně o šířce 60–360 cm a výšce až (téměř) do stropu. Korpusy, dveře i police jsou vyrobeny z odolných laminovaných dřevotřísek, které se velmi dobře udržují. Vnitřní vybavení skříní doplňují už zmíněné šuplíky a šatní tyče. Samotná fólie s dekorem je velmi odolná a bude dělat vašemu bytu dobře mnoho let.
Jak vybrat šatní skříň
Všechny skříně v dubu sonoma mají jednoduchý, nadčasový design, který se shodne s byty různých velikostí a tvůrčích ambicí. Většinou našich šatních skříní můžete použít i v kombinaci se staršími kusy vašeho současného nábytku.
Výrobky expedujeme rozložené v plochých balících. Pokud se vám do auta nevejdou, neváhejte využít našich dopravních služeb. A pokud se vám nechce ani do montáže, snadná pomoc. Montujeme rádi, rychle a levně.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Dekor:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Vícebarevná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm