Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně dub sonoma

Světlý dekor dubu sonoma je aktuálním nábytkářským hitem. Dobře vypadá na velkých plochách, ale i v kombinaci s bílou nebo se zrcadly. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 56 produktů podle Máme pro vás 56 produktů
1

Šatní skříně s dekorem dubu sonoma

Dubový dekor skříním sluší na většině ploch i v detailech. Mnoho našich modelů to ví a bílou s dubem působivě kombinuje. Na výběr jsou šatní skříně s otočnými dveřmi nebo posuvnými dveřmi, zásuvkami a dělenými skříňkami.
Ještě větší flexibilitu nabízejí skříňové programy. Součástí některých jsou i rohové skříně a další kusy úložného nábytku pro jednotné zařízení celé místnosti. Uspořádejte si věci tak, abyste k nim získali co nejrychlejší přístup.
Na výběr jsou dubové šatní skříně o šířce 60–360 cm a výšce až (téměř) do stropu. Korpusy, dveře i police jsou vyrobeny z odolných laminovaných dřevotřísek, které se velmi dobře udržují. Vnitřní vybavení skříní doplňují už zmíněné šuplíky a šatní tyče. Samotná fólie s dekorem je velmi odolná a bude dělat vašemu bytu dobře mnoho let.
Jak vybrat šatní skříň
Všechny skříně v dubu sonoma mají jednoduchý, nadčasový design, který se shodne s byty různých velikostí a tvůrčích ambicí. Většinou našich šatních skříní můžete použít i v kombinaci se staršími kusy vašeho současného nábytku.
Výrobky expedujeme rozložené v plochých balících. Pokud se vám do auta nevejdou, neváhejte využít našich dopravních služeb. A pokud se vám nechce ani do montáže, snadná pomoc. Montujeme rádi, rychle a levně.