Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně se zrcadlem

Jak chcete bez zrcadla zjistit, kdo je na světě nejkrásnější? Šatní skříň se zrcadlem na dveřích je praktická a působivá současně. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 163 produktů podle Máme pro vás 163 produktů
1 3 ... 5

Zrcadlové šatní skříně

Integrované zrcadlo na šatníkových dveřích je trojnásobně praktické: odrazí váš šarm tam, kde je třeba, ušetří místo na zdi a ještě opticky zvětší prostor v místnosti.
Vizuální efekt zrcadla záleží na velikosti. V nabídce máme skříně se zrcadly menšími, ale i celoplošnými, přes celá dveřní křídla. Ta výrazně potlačí i vlastní objem skříní. Za zrcadlem budou tak trochu neviditelné.
Šatní skříně se zrcadly nabízíme v dubových dekorech, bílé fólii či laku nebo jejich kombinacích. Pod povrchem se skrývá odolná dřevotřísková deska zaručující skříni stabilitu a dlouholetou funkčnost.
Na výběr jsou zrcadlové skříně o šířce 60–360 cm, hloubce 40–60 cm a výšce až 237 cm. Menší šatníky mají prostor pro zavěšení šatů a několik polic nebo vnitřních šuplíků. S velikostí skříní přibývá polic, vnitřních i vnějších zásuvek, případně i oddělených skříněk.
Jak vybrat šatní skříň
Ještě větší variabilitu nabízejí programy s rohovými skříněmi a další úložným nábytkem. Rohová zrcadla jsou mimořádně praktická, protože nabídnou plastický obraz vaší společenské připravenosti. V nabídce jsou i designově sjednocené ložnicové programy s postelemi a nočními stolky.
Zrcadla mohou být umístěna na posuvných, nebo otočných dveřích. Posuvné dveře se dobře hodí tam, kde před skříní není moc místa. Také přístup k zrcadlům je praktičtější.
Většina našich zrcadlových skříní má jednoduchý, nadčasový design, který sluší bytům všech pojetí a velikostí. Výrobky dodáváme expedujeme rozložené. Zajistíme dopravu, vynášku i případnou montáž.