Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně se zrcadlem

Jak chcete bez zrcadla zjistit, kdo je na světě nejkrásnější? Šatní skříň se zrcadlem na dveřích je praktická a působivá současně. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Se zrcadlem:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 366 produktů podle Máme pro vás 366 produktů

Zrcadlové šatní skříně

Integrované zrcadlo na šatníkových dveřích je trojnásobně praktické: odrazí váš šarm tam, kde je třeba, ušetří místo na zdi a ještě opticky zvětší prostor v místnosti.
Vizuální efekt zrcadla záleží na velikosti. V nabídce máme skříně se zrcadly menšími, ale i celoplošnými, přes celá dveřní křídla. Ta výrazně potlačí i vlastní objem skříní. Za zrcadlem budou tak trochu neviditelné.
Šatní skříně se zrcadly nabízíme v dubových dekorech, bílé fólii či laku nebo jejich kombinacích. Pod povrchem se skrývá odolná dřevotřísková deska zaručující skříni stabilitu a dlouholetou funkčnost.
Na výběr jsou zrcadlové skříně o šířce 60–360 cm, hloubce 40–60 cm a výšce až 237 cm. Menší šatníky mají prostor pro zavěšení šatů a několik polic nebo vnitřních šuplíků. S velikostí skříní přibývá polic, vnitřních i vnějších zásuvek, případně i oddělených skříněk.
Jak vybrat šatní skříň
Ještě větší variabilitu nabízejí programy s rohovými skříněmi a další úložným nábytkem. Rohová zrcadla jsou mimořádně praktická, protože nabídnou plastický obraz vaší společenské připravenosti. V nabídce jsou i designově sjednocené ložnicové programy s postelemi a nočními stolky.
Zrcadla mohou být umístěna na posuvných, nebo otočných dveřích. Posuvné dveře se dobře hodí tam, kde před skříní není moc místa. Také přístup k zrcadlům je praktičtější.
Většina našich zrcadlových skříní má jednoduchý, nadčasový design, který sluší bytům všech pojetí a velikostí. Výrobky dodáváme expedujeme rozložené. Zajistíme dopravu, vynášku i případnou montáž.
 

Inspirujte se

Populární truhlice – naházet, zavřít a je uklizeno

Kdo by si nepamatoval starodávné truhlice, které na půdě mívali naši prarodiče? Myslíte si, že jim už odzvonilo? Právě naopak. Truhly se znovu těší velké popularitě, neboť se mohou stát nejen perfektní dekorací do interiéru, ale navíc jde také o funkční kus nábytku. Věř…

Komoda do ložnice. Jak vyberete tu pravou?

Potřebujete v ložnici úložný prostor, který nezabere moc plochy? Vsaďte na komodu. Je k dostání v nejrůznějších rozměrech a vždy vám poskytne dostatek místa na věci, které potřebujete uklidit. Navíc je krásným reprezentativním kouskem a může plnit hned několik funkcí. J…

7+1 rad, jak na stylovou předsíň

Prostor, který spatříme jako první, když vstoupíme do jakéhokoli bytu či domu, hraje mnohem důležitější roli, než si možná myslíme. Nejde jen o čtvereční metry, kde se vyzujeme a svlékneme si kabát. Ve světě designu funguje předsíň jako pozdrav nebo představení se.

Filtry

Se zrcadlem:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm