Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Konferenční stolky

Rozkládací konferenční stolky

Rozkládací konferenční stolek nepřekvapí ani početnější návštěva. Během několik vteřin zřídíte dost místa pro všechno, co musí být po ruce. Číst dál

OBÝVACÍ PROGRAMY

Doba celistvých, nepraktických obývacích stěn je naštěstí již za námi. Moderní obývací pokoje sází důraz na jednoduchost a flexibilitu, díky čemu si může každý zákazník uspořádat jednotlivé elementy dle svého uvážení. U nás můžete vybírat z široké palety stylů, vzorů a materiálů.
Všechny programy
Funkce rozkládání:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 28 produktů podle Máme pro vás 28 produktů
Způsob rozkládání konferenčních stolků je rozmanitý, vždy ale praktický a snadný. U některých modelů nemusíte při tom ani nemusíte sklízet. Délka stolku může nabýt až téměř jídelních rozměrů.
Všechny naše rozkládací konferenční stolky mají obdélníkový tvar. Jsou vyrobeny z kvalitního laminovaného materiálu v několika dekorech a barvách. Působivá je kombinace dubu s černým lakem, stejně jako každý jiný design, která se vám zalíbí. 
Povrchová úprava snese i občasné polití a snadno se udrží v původním stavu. Váš stolek tak bude dlouho dělat radost vám i vašim návštěvám.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Funkce rozkládání:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm