Domů / Nábytek / Skříně a komody / Kontejnery a vozíky

Kontejnery a vozíky

Domovským revírem pojízdných vozíků a kontejnerů jsou pracovny a kanceláře. Uplatnění ale najdou v celém domě.
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 36 produktů podle Máme pro vás 36 produktů
Začněme tradičním využitím kontejneru v konjunkci s pracovním stolem. Nezbytnost šuplíků pro psací a další potřeby nejlépe vynikne, když pod stolem chybí. Zásuvkové kontejnery je mohou dokonale nahradit.
Nabízíme je v mnoha uspořádáních a dekorech, v bílé a šedé barvě a vzájemných kombinacích. Některé modely jsou vybaveny také otevřenou poličkou nebo odkládací plochou se zvýšeným okrajem na horní desce skříňky. Řada kontejnerů má kolečka usnadňující přesun.
Přes své malé rozměry kontejner dokáže pojmout nepředstavitelné množství předmětů. Chcete-li si o nich zachovat přehled, můžete zvolit kontejner s otevřenými výsuvnými policemi nebo vyjímatelnými boxy. Máme i kontejnery vhodné pod šicí stroj, do dílny, garáže, koupelny a tak dále.
Speciálním typem kontejneru jsou kuchyňské pojízdné vozíky s policemi, šuplíky či koši, opět na kolečkách. Zvětší plochu kuchyňské linky, poslouží jako servírovací stolek i mobilní odkládací pult. A hodí se nejen do kuchyně.
Množství designů a možností pro využití vozíků a kontejnerů přesahuje možnosti tohoto textu. Přesvědčte se sami, kolik jich máme a jak moc jsou praktické.
 

Filtry