Domů / Nábytek / Skříně a komody / Kontejnery a vozíky

Kontejnery a vozíky

Domovským revírem pojízdných vozíků a kontejnerů jsou pracovny a kanceláře. Uplatnění ale najdou v celém domě.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Zobrazit 45 produktů podle Máme pro vás 45 produktů
Začněme tradičním využitím kontejneru v konjunkci s pracovním stolem. Nezbytnost šuplíků pro psací a další potřeby nejlépe vynikne, když pod stolem chybí. Zásuvkové kontejnery je mohou dokonale nahradit.
Nabízíme je v mnoha uspořádáních a dekorech, v bílé a šedé barvě a vzájemných kombinacích. Některé modely jsou vybaveny také otevřenou poličkou nebo odkládací plochou se zvýšeným okrajem na horní desce skříňky. Řada kontejnerů má kolečka usnadňující přesun.
Přes své malé rozměry kontejner dokáže pojmout nepředstavitelné množství předmětů. Chcete-li si o nich zachovat přehled, můžete zvolit kontejner s otevřenými výsuvnými policemi nebo vyjímatelnými boxy. Máme i kontejnery vhodné pod šicí stroj, do dílny, garáže, koupelny a tak dále.
Speciálním typem kontejneru jsou kuchyňské pojízdné vozíky s policemi, šuplíky či koši, opět na kolečkách. Zvětší plochu kuchyňské linky, poslouží jako servírovací stolek i mobilní odkládací pult. A hodí se nejen do kuchyně.
Množství designů a možností pro využití vozíků a kontejnerů přesahuje možnosti tohoto textu. Přesvědčte se sami, kolik jich máme a jak moc jsou praktické.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
cm
cm
cm
cm
cm
cm