Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Zahradní stoly

Zahradní stoly

Nabízíme zahradní stoly a stolky pro oslavu dní, v nichž se vaším domovem stává balkon, terasa a zahrada. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Dekor
Zobrazit 46 produktů podle Máme pro vás 46 produktů
zahrady. Proto na skladě máme menší i velké zahradní jídelní stoly až pro 10 strávníků i praktické zahradní konferenční stolky, které se hodí na balkon i k zahradní lavičce. Některé stoly a stolky lze snadno sklopit a usnadnit jejich transport nebo zimní uskladnění.
Zahradní nábytek je určen k celoročnímu užívání na slunci a dešti. Odolnost mu zaručuje masivní dřevo akácie nebo eukalyptu, přeborníků v kráse i schopnosti ignorovat rozmary počasí. 
Velmi praktické jsou stoly z hliníkových profilů, někdy oplétané umělým ratanem nebo opatřené skleněnou deskou. Nebudou po vás vyžadovat speciální údržbu ani zimní uskladnění pod střechou.
 K mnoha modelům jsou dostupné i zahradní židle ve stejném designu. 
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
cm
cm
cm
cm
cm
cm