Domů / Textil / Koupelnový textil

Koupelnový textil

Zkrášlete si svoji koupelnu nejrůznějšími textilními doplňky a vytvořte si tak příjemný prostor pro relaxaci a uvolnění. Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 118 produktů podle Máme pro vás 118 produktů
Kvalitní materiály a různorodá nabídka
Proměňte svou koupelnu v oázu klidu. Vyberte si z široké nabídky ručníků pro hosty, klasických ručníků a osušek. Potřebujete funkční a zároveň designovou předložku před vanu? U nás najdete předložky, které skvěle sednou do jakéhokoliv interiéru, zároveň jsou funkční, protože mají protiskluzovou ochranu a savý materiál. Náš koupelnový textil vás zaručeně nezklame, vše je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je savý a dobře schne, zároveň nabízíme mnoho barevných variant, takže můžete vybírat podle interiéru vašeho domova.

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá