Komody

V komodách najdete místo věcem, které tak nějak nikam nepatří. Hodí se pro ubrusy a vánoční ozdoby, náhradní žárovky i krabici s paragony. Na komodu postavíte vázu, a je uklizeno!
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 685 produktů podle Máme pro vás 685 produktů
1 3 ... 20
Komody jdou do módy
Šuplíkovou komodu využijete jako prádelník, příborník nebo prostor pro všemožné domácí potřeby. V komodách s dvířky se bude výborně dařit příležitostnému vybavení jídelny a spoustě dalších předmětů. Řada našich komod kombinuje dvířka, šuplíky i otevřené police, čímž přispívá k vysoké flexibilitě i možnosti využít je jak k úložným, tak dekorativním funkcím.
Máme komody vysoké i nízké, široké i takové, které se vejdou všude. Malé komody se uplatní i v nejmenších předsíních, větší pak v halách, obývacích pokojích, ložnicích i jídelnách. 
Také design našich komod vyhoví každému vkusu. Máme komody z masivu, v nesmrtelném bílém laminu, oblíbeném dekoru dubu sonoma i ve věrné imitaci rustikálního retro stylu
O tom, že komody jsou pěkným a hlavně užitečným kouskem nábytku, jsme napsali článek v našem SCONTO Magazínu, kde se můžete nechat inspirovat ve vašem výběru.
 

Filtry