Komody

V komodách najdete místo věcem, které tak nějak nikam nepatří. Hodí se pro ubrusy a vánoční ozdoby, náhradní žárovky i krabici s paragony. Na komodu postavíte vázu, a je uklizeno!
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 804 produktů podle Máme pro vás 804 produktů
Komody jdou do módy
Šuplíkovou komodu využijete jako prádelník, příborník nebo prostor pro všemožné domácí potřeby. V komodách s dvířky se bude výborně dařit příležitostnému vybavení jídelny a spoustě dalších předmětů. Řada našich komod kombinuje dvířka, šuplíky i otevřené police, čímž přispívá k vysoké flexibilitě i možnosti využít je jak k úložným, tak dekorativním funkcím.
Máme komody vysoké i nízké, široké i takové, které se vejdou všude. Malé komody se uplatní i v nejmenších předsíních, větší pak v halách, obývacích pokojích, ložnicích i jídelnách. 
Také design našich komod vyhoví každému vkusu. Máme komody z masivu, v nesmrtelném bílém laminu, oblíbeném dekoru dubu sonoma i ve věrné imitaci rustikálního retro stylu
O tom, že komody jsou pěkným a hlavně užitečným kouskem nábytku, jsme napsali článek v našem SCONTO Magazínu, kde se můžete nechat inspirovat ve vašem výběru.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm