Ve čtvrtek 28.9.2023 budou naše obchodní domy zavřené.
Domů / Nábytek / Skříně a komody / Policové skříně

Policové skříně

Optimalizujte svůj prostor s kvalitními policovými skříněmi. Skvělé poslouží pro uložení vašich věcí. Stylové a praktické úložné řešení pro váš domov či kancelář. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Barva
Bílá
Přírodní
Šedá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Počet vložených polic
Přineste do svého domova organizaci s policovými skříněmi. Nejenže vám pomohou udržet věci organizované, ale také přidají estetickou hodnotu do každé místnosti.

V kanceláři mohou policové skříně sloužit, jako ideální místo pro uložení dokumentů, knih a dalších pracovních potřeb. Budete mít vše na dosah ruky a současně udržíte prostor čistý a upravený. V předsíni mohou být policové skříně vynikající volbou pro uspořádání tašek a dalšího příslušenství. Díky policím budete mít vše přehledně uspořádáno a rychle k dispozici při odchodu z domova.

Policové skříně se liší ve velikostech a materiálech, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a vkusu. Nezáleží na tom, jestli potřebujete úložné řešení do kanceláře, předsíně, šatny nebo jiné místnosti – policové skříně jsou zde, aby vám pomohly udržet pořádek a styl ve vašem prostoru. Vyberte si tu pravou policovou skříň pro vaše potřeby a získejte praktický a atraktivní prvek do svého domova.

Filtry