Polohovací rošty

Polohovací rošty promění postel v místo snů pro vaše uběhané nohy a unavená záda. Číst dál
Zobrazit 76 produktů podle Máme pro vás 76 produktů
Polohovatelné verze najdete mezi našimi laťkovými rošty i lamelovými rošty. Nejjednodušší typy se nastavují přizvednutím částí pod hlavou a pod nohama. Pokročilejší modely umožňují i flexibilní tvarování v oblasti pánve. Protože zatížení roštu je v této zóně největší, bývají tu lamely zesílené. Jejich tuhost upravíte pomocí pojezdových opasků, které prostě posunete buď k rámu, nebo do středu. 
Speciální vnímavost k pohybům vašeho těla osvědčuje polohovatelný lamelový rošt složený z několika desítek samostatných segmentů, z nichž každý reaguje na tlak těla zvlášť. Matrace se díky němu dokáže tvarovat jak v podélném, tak v příčném směru. 
Největší parádou jsou elektrické polohovací rošty ovládané motorem. Proměna postele v relaxační lehátko nebo jednoduché polohovací lůžko je otázkou několika vteřin. 

 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Polohovatelnost roštu:
cm
cm
cm
cm
cm
cm