Polohovací rošty

Polohovací rošty promění postel v místo snů pro vaše uběhané nohy a unavená záda. Číst dál
Zobrazit 76 produktů podle Máme pro vás 76 produktů
Polohovatelné verze najdete mezi našimi laťkovými rošty i lamelovými rošty. Nejjednodušší typy se nastavují přizvednutím částí pod hlavou a pod nohama. Pokročilejší modely umožňují i flexibilní tvarování v oblasti pánve. Protože zatížení roštu je v této zóně největší, bývají tu lamely zesílené. Jejich tuhost upravíte pomocí pojezdových opasků, které prostě posunete buď k rámu, nebo do středu. 
Speciální vnímavost k pohybům vašeho těla osvědčuje polohovatelný lamelový rošt složený z několika desítek samostatných segmentů, z nichž každý reaguje na tlak těla zvlášť. Matrace se díky němu dokáže tvarovat jak v podélném, tak v příčném směru. 
Největší parádou jsou elektrické polohovací rošty ovládané motorem. Proměna postele v relaxační lehátko nebo jednoduché polohovací lůžko je otázkou několika vteřin. 

 

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Polohovatelnost roštu:
cm
cm
cm
cm
cm
cm