Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Obdelníkové jídelní stoly

Obdélníkové jídelní stoly se snadno vyrovnají s proměnlivým počtem strávníků. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 195 produktů podle Máme pro vás 195 produktů
1 3 ... 6
K obdélníkovému stolu perfektně usadíte dvě až šest osob bez jakékoliv asymetrie. Můžete i nemusíte respektovat čestná místa. A co teprve, když skládací jídelní stůl rozložíte! 
Obdélníkový stůl funguje, ať ho přisunete ke stěně, oknu, prosklené stěně zimní zahrady nebo do centra místnosti (a pozornosti).
Velká škála rozměrů vyhoví všem velikostem kuchyní, jídelen, rodin i společenských ambicí. Nabízíme nejčastější rozměry stolů 100x70 nebo 120x80 cm, zdaleka však ne jen je. V nabídce najdete i velké stoly s šířkou jeden metr a délkou přes 250 centimetrů pro opravdové fanoušky pospolitosti.
Vybrat si můžete stůl z masivního dřeva nebo kvalitních dřevotřískových materiálů v bohaté škále povrchových dekorů a barev. Oblíbené jsou stoly se skleněnými deskami a centrálním kovovým podstavcem. Tu lze samozřejmě najít i u stolů dřevěných.