Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Obdelníkové jídelní stoly

Obdélníkové jídelní stoly se snadno vyrovnají s proměnlivým počtem strávníků. Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Tvar stolu:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 552 produktů podle Máme pro vás 552 produktů
K obdélníkovému stolu perfektně usadíte dvě až šest osob bez jakékoliv asymetrie. Můžete i nemusíte respektovat čestná místa. A co teprve, když skládací jídelní stůl rozložíte! 
Obdélníkový stůl funguje, ať ho přisunete ke stěně, oknu, prosklené stěně zimní zahrady nebo do centra místnosti (a pozornosti).
Velká škála rozměrů vyhoví všem velikostem kuchyní, jídelen, rodin i společenských ambicí. Nabízíme nejčastější rozměry stolů 100x70 nebo 120x80 cm, zdaleka však ne jen je. V nabídce najdete i velké stoly s šířkou jeden metr a délkou přes 250 centimetrů pro opravdové fanoušky pospolitosti.
Vybrat si můžete stůl z masivního dřeva nebo kvalitních dřevotřískových materiálů v bohaté škále povrchových dekorů a barev. Oblíbené jsou stoly se skleněnými deskami a centrálním kovovým podstavcem. Tu lze samozřejmě najít i u stolů dřevěných.
 

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Tvar stolu:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm