Domů / Matrace a rošty / Vrchní matrace, Topper

Vrchní matrace, Topper

Kdo vyzkoušel noc s vrchní krycí matrací čili topperem, těžko si už dokáže představit spánek bez něj. Důvodem je nejenom vysoké pohodlí, které topper lůžku dodává, ale i vysoká hygieničnost a několikanásobné zvýšení životnosti matrace. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Potah matrace snímatelný

Co je topper

Topper je krycí pěnová matrace o nižší výšce a hmotnosti, kterou umístíte na boxspringčalouněnou postel nebo hlavní matraci. Bez obav ho můžete umístit na pěnové i pružinové matrace. Topper na matraci chrání vaše lůžko před náporem nečistot a potu a tím pomáhá zajišťovat jeho vysokou hygienu. Díky nízké hmotnosti topper snadno vyvětráte či vyperete jeho potah. Vaše základní matrace či boxspring vám tak budou sloužit mnohem déle.

Pohodlný spánek v páru i o samotě

Vysoký komfort topperů potěší i ty nejnáročnější spáče, pomohou vám upravit výšku spací plochy, její tvrdost i strukturu a tím přizpůsobit lůžko vašim osobním potřebám. Pokud spíte na manželské posteli s dvěma matracemi a trápí vás nerovnosti, důlky či vystouplé švy, krycí matrace vaše lůžko sjednotí a zajistí vám ničím nerušený spánek. 

Filtry