Nakupujte bezpečně on-line! Všechny informace o aktuálním provozu najdete zde. 

Vrchní matrace, Topper

Domů / Nábytek / Matrace a rošty / Vrchní matrace, Topper
Kdo vyzkoušel noc s vrchní krycí matrací čili topperem, těžko si už dokáže představit spánek bez něj. Důvodem je nejenom vysoké pohodlí, které topper lůžku dodává, ale i vysoká hygieničnost a několikanásobné zvýšení životnosti matrace. Číst dál
Cena
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Potah matrace snímatelný

Co je topper

Topper je krycí pěnová matrace o nižší výšce a hmotnosti, kterou umístíte na boxspringčalouněnou postel nebo hlavní matraci. Bez obav ho můžete umístit na pěnové i pružinové matrace. Topper chrání vaše lůžko před náporem nečistot a potu a tím pomáhá zajišťovat jeho vysokou hygienu. Díky nízké hmotnosti topper snadno vyvětráte či vyperete jeho potah. Vaše základní matrace či boxspring vám tak budou sloužit mnohem déle.

Pohodlný spánek v páru i o samotě

Vysoký komfort topperů potěší i ty nejnáročnější spáče, pomohou vám upravit výšku spací plochy, její tvrdost i strukturu a tím přizpůsobit lůžko vašim osobním potřebám. Pokud spíte na manželské posteli s dvěma matracemi a trápí vás nerovnosti, důlky či vystouplé švy, krycí matrace vaše lůžko sjednotí a zajistí vám ničím nerušený spánek. 

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací