Domů / Nábytek / Postele / Patrové postele

Patrové postele

Hlavolam, jak umístit více obyvatel do dětského či studentského pokojíčku, může mít kreativní řešení. Patrové postele jsou skvělou volbou pro tyto požadavky.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Bílá
Modrá
Přírodní
Růžová
Šedá
Dekor
Rozměr lůžka
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Úložný prostor
Postel je dodávaná
Dodatečná specifikace
V našich patrových postelích najdete jedno, dvě i tři lůžka. Klasická dvoupatrová postel s žebříkem a dvěma lůžky zaujme tisíckrát osvědčeným řešením a příznivou cenou. Možná vás zaujme verze s rozšířeným spodním lůžkem, na které se pohodlně vyspí i dva spáči s třetím nad hlavou. 
Některé modely vynechávají spodní lůžko a místo něj dávají prostor hrám nebo úložným skříňkám. 
Kouzlo privátního pelíšku mají patrová lůžka propojená s psacím stolem, policemi, šuplíky a skříňkami. Tyto sestavy jsou zvlášť praktické ve sdílených pokojíčcích. Obyvatelům poskytnou útulné zákoutí a skvělé skrýše, nad kterým bude patřit vláda jenom jim. 
Patrové postele jsou vyrobeny z dlouhověkých dřevěných materiálů a v pestré škále designů a barev. Když si nebudete moci vybrat, poraďte se s námi, nebo ještě lépe s jejich budoucími uživateli.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Bílá
Modrá
Přírodní
Růžová
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm