Domů / Svítidla / Stojací lampy

Stojací lampy

Stojací lampa u čtenářského křesla, televizní pohovce nebo jen tak v rohu obývacího pokoje: zdroj světla i domácí pohody.
  Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Zobrazit 56 produktů podle Máme pro vás 56 produktů
Útulnost pokoje významně souvisí se způsobem osvětlení. Stojací lampy v něm hrají jednu z hlavních rolí. 
Lampy, které světlo vyzařují do všech stran, přispějí k celkovému jasu místnosti a stanou se pozadím pro stojící (ale také stolní lampy), které paprsek světla usměrňují například na stránky vaší knihy. Použitím více takových lamp vznikne v místnosti světelné souostroví, které vyvolává již zmiňovaný pocit útulnosti a soukromí. 
A pak tu ovšem je vzhled samotné lampy, který těší, i když nesvítí. Designová rozmanitost našich stojacích lamp nejsme schopni v několika větách obsáhnout. Jsme si ale jisti, že uspokojí jakýkoliv záměr, vkus i rozpočet.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá