Domů / Nábytek / Stoly a stolky / TV stolky a komody

TV stolky a komody

TV stolky a komody patří k nejsledovanějším kusům nábytku. Oči na ně padnou pokaždé, když kvalita pořadu klesne pod únosnou mez. Stavíme vás před opravdu bohatý výběr. 
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 270 produktů podle Máme pro vás 270 produktů
1 3 ... 8
Když řekneme, že TV stolek si u nás vybere každý, nejde o prodejní frázi. Rozsah pojetí a stylů je skutečně velmi široký. 
Začíná u kompaktních uzavřených skříněk a končí u lehounkých polic, na kterých televizor doslova levituje. Máme TV skříňky s nožkami i sokly, se dvířky i zásuvkami, v pestrém mixu materiálů a barev od bílých lamin a vysoce lesklých laků přes celou škálu dekorů až k masivním dřevinám, kovu a sklu. 
Většina TV komod a skříněk je nízká, abyste svůj seriál měli pěkně v rovině očí. Máme ale i několik typů komod kombinujících nízkou TV skříňku s vysokým bočním regálem, např. pro celoživotní sbírku desek nebo cédéček.
Hloubka TV stolků je přizpůsobena rozměrům plochých televizorů. Do pokojů, v nichž nemusíte šetřit místem, se ale výborně hodí komody s hloubkou až kolem 60 cm. Mají spoustu úložného prostoru. Šířka komod se pohybuje mezi 1 a 2 metry, máme ovšem i kusy užší či širší než tento interval. 
Naše TV skříňky a komody dobře vědí, k čemu jsou určeny. Proto počítají s uložením a propojením různých audiovizuálních přístrojů.
 

Filtry