Náš sortiment

Když pro kuchyni, tak do SCONTA

 

V každém z 8 kuchyňských studií si můžete vybrat z více než 40 vystavených kuchyní
různých stylů a barevných provedení.
Naši pečlivě proškolení odborníci vám poradí tu
kuchyni, která přesně sedne vašim představám a požadavkům.

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU SCHŮZKU V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ


Domluvit schůzku

 

Kuchyně na míru


Povězte nám, jak má vaše vysněná kuchyně vypadat a my zařídíme vše ostatní. Sestavíme kuchyni tak, aby odpovídala vašim přáním a potřebám. Pohodlí a dlouhou výdrž pak zajistí kvalitní materiál a nejmodernější technologie.


Více informaci

 

 

Kuchyňské linky


Rychlé, levné, a funkční řešení. Jejich přednosti jsou kompaktní rozměry a nízká cena. Pořízení je velmi jednoduché: Snadno si ji vyberete v našem e-shopu, nebo v některém z našich obchodů.


Více informaci

 

Proč kuchyně právě ze SCONTA?

Zpracujeme 3d
vizualizaci kuchyně

Ihned uvidíte jak bude Vaše budoucí kuchyň vypadat.

Zaměříme kuchyň
u vás doma

Přijde k Vám náš odborný pracovník.

Zpracujeme
instalační plán

Pro přesné umístění
veškerých rozvodů.

DOPRAVA AŽ 
K VÁM DOMŮ

Kuchyň vám doručíme v dohodnutém termínu.

Zajistíme profesionální
 montáž

Kuchyň vám namontuje náš vyškolený personál.

seznámíme vás  
s funkcemi

Odborníci vás po instalaci seznámí s funkcemi vaší kuchyně. 

Na co je dobré při nákupu kuchyně nezapomínat?

Kuchyň je středobodem každého domova. Představuje místo, kde společně jíme, mluvíme, žijeme, diskutujeme, ale také odpočíváme. Kuchyň by proto měla být vždy navržena především tak, abychom se v ní cítili příjemně  a rádi zde trávili svůj čas. Existuje celá řada možností, jak se k nákupu nové kuchyně postavit. Nejen proto se vyplatí poradit se s odborníkem, například v jednom z 8 kuchyňských studií SCONTO. V průběhu plánování kuchyně je totiž třeba dbát na řadu věcí: funkčnost, správně zvolené spotřebiče, přesné přizpůsobení disponibilnímu prostoru a mnoho dalšího. Naši vyškolení a zkušení poradci vás na cestě k vysněné kuchyni rádi posunou dále.

 

Kompetentní poradenství v kuchyňském studiu SCONTO

Kuchyň pořizujeme na mnoho let, a proto by měla přesně sloužit našim požadavkům. Začíná to už při výběru kuchyňských skříněk a spotřebičů, pokračuje přes design a končí u příslušenství, případně bezpečností pro naše ratolesti. Kromě toho bychom měli přemýšlet také o tom, zda je kuchyňský prostor zároveň jídelnou, kam by se měly vejít ještě stůl a židle. Jak vidíte, je toho hodně, co je třeba patřičně zvážit. Také proto je tu pro Vás připraven náš ochotný personál, který nabídne různé možnosti, z nichž si určitě vyberete.