Domů / Nábytek / Nábytkové sestavy a stěny / Předsíňové stěny a sestavy

Předsíňové stěny a sestavy

První nábytek, který má být po příchodu domů po ruce, je předsíňová stěna nebo sestava věšáku, botníku a nějaké té skříňky.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Zelená
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Počet háčků
Se zrcadlem
Zobrazit 65 produktů podle Máme pro vás 65 produktů
Na skladě máme mnoho typů předsíňových sestav. Vyhoví jakýmkoliv požadavkům na prostor i vzhled.
Nejjednodušší sestavy tvoří stojací věšák s policí a roštem na dva tři páry obuvi. Hodí se do malých bytů nebo jako praktický doplněk rozsáhlejší nábytkové výbavy.
Klasickou představu o předsíňovém setu naplňuje kombinace nástěnného věšáku či věšákové stěny (často se zrcadlem) s uzavřenou botníkovou skříňkou. Jednotlivé prvky mohou být samostatné nebo spojené v jediný kus, který prostě ustavíte a nemusíte nikam montovat.
S cenou předsíňových stěn a sestav roste objem úložných prostor a množství praktických vychytávek, které oceníte v ostrém provozu. Úložným prostorem míníme skříňky a skříně i otevřené regály. I největší sestavy nabídnou skvělý poměr ceny a užitné hodnoty. Tak se na ně pojďte podívat. 
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm