Úzké komody

Úzké komody nabídnou úložný prostor i v těch nejmenších místnostech. Číst dál
Rozměr komody:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 181 produktů podle Máme pro vás 181 produktů
Vůbec jim nevadí stát v koutě, ochotně se vejdou mezi dveře nebo okna i do stěnových výklenků. Zvolíte -li vyšší model, nabídnou vám mnoho místa pro všechno, co jste zatím neměli kam dát. Šuplíky přejí předmětům neschopným tvořit komínky, skříňky s dvířky zase složeným šatům, košům nebo krabicím, do kterých nemá mít přístup cizí oko ani prach.
Najdete i komodu se sklopným víkem a bočnicí známou pod legendárním pojmem peřiňák.
Otázku stylu vyřešíme snadno. V nabídce máme úzké komody z masivu i z dřevotřísek v pestré škále barev a dekorů, se zajímavými podnožemi, úchytkami a dalšími ozdobnými detaily. Uspějete, ať hledáte model pro městský byt, venkovskou chalupu nebo moderní kancelář.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Rozměr komody:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm