Domů / Nábytek / Sestavy a stěny / Zahradní sety

Zahradní sety

Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Šířka desky stolu
cm
cm
Hloubka desky stolu
cm
cm
Zobrazit 20 produktů podle Máme pro vás 20 produktů

Relaxační atmosféra pod širým nebem

 

Vytvořte si oázu pohody na vašem balkoně, terase či zahradě díky našim kombinovaným zahradním setům. Se správným zahradním nábytkem můžete přeměnit svůj otevřený prostor na pohodlný obývací pokoj s čerstvým vzduchem. Ve SCONTO naleznete zahradní sety vhodné pro všechny velikosti dostupného prostoru.

Užijte si snídani či oběd v zahradě nebo zakončete večer dobrou knihou a studeným nápojem na vašem balkoně. S pohodlným zahradním setem se budete vždy cítit útulně. Pro menší prostory máme v nabídce praktické balkonové sety, které nabízejí vysoký komfort a po složení zabírají jen minimum místa. Prostorné zahradní sestavy využijete nejen během večírků a grilování s přáteli, ale stanou se součástí vašeho každodenního letního života.

Ve SCONTO najdete zahradní nábytek té nejvyšší kvality. Pokud nemáte možnost skladování a hledáte nábytek s jednoduchou údržbou, měli byste dát přednost materiálům odolným vůči povětrnostním vlivům. Kombinace práškované oceli a umělého ratanu je odolná vůči UV záření i povětrnostním vlivům a navíc je velmi snadno udržovatelná.

Filtry