Domů / Nábytek / Sestavy a stěny / Zahradní sety

Zahradní sety

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Na jejím naplnění intenzivně pracujeme. Do té doby si můžete
prohlédnout jiné kategorie plné doplňků a nábytku.

Zpět do e-shopu

Relaxační atmosféra pod širým nebem

 

Vytvořte si oázu pohody na vašem balkoně, terase či zahradě díky našim kombinovaným zahradním setům. Se správným zahradním nábytkem můžete přeměnit svůj otevřený prostor na pohodlný obývací pokoj s čerstvým vzduchem. Ve SCONTO naleznete zahradní sety vhodné pro všechny velikosti dostupného prostoru.

Užijte si snídani či oběd v zahradě nebo zakončete večer dobrou knihou a studeným nápojem na vašem balkoně. S pohodlným zahradním setem se budete vždy cítit útulně. Pro menší prostory máme v nabídce praktické balkonové sety, které nabízejí vysoký komfort a po složení zabírají jen minimum místa. Prostorné zahradní sestavy využijete nejen během večírků a grilování s přáteli, ale stanou se součástí vašeho každodenního letního života.

Ve SCONTO najdete zahradní nábytek té nejvyšší kvality. Pokud nemáte možnost skladování a hledáte nábytek s jednoduchou údržbou, měli byste dát přednost materiálům odolným vůči povětrnostním vlivům. Kombinace práškované oceli a umělého ratanu je odolná vůči UV záření i povětrnostním vlivům a navíc je velmi snadno udržovatelná.

Filtry