Domů / Služby obchodních domů

Služby obchodních domů

Garance nejnižší ceny!

Pokud během 8 dnů od uzavření kupní smlouvy zjistíte, že u nás zakoupené zboží můžete získat levněji v jakékoli kamenné prodejně v ČR (identické, ve stejné kvalitě a při shodných podmínkách prodeje), vrátíme vám 100% cenového rozdílu.

Zboží ihned k odběru

Naprostou většinu zboží, které je vystaveno na prodejní ploše, máme skladem. Všechny obchodní domy skladují více než 10 000 kusů nábytku k okamžitému odběru.

Splátkový prodej

Nečekejte na lepší zítřky, pořiďte si vše, co potřebujete, ihned - jednoduše na splátky:
● Nákup na splátky od 2 000 Kč
● Více informací zde.
● Poskytovatelem finančních služeb je Home Credit a.s.

Otevřeno denně

Každý den, včetně svátků, pro vás otevíráme všechny obchodní domy. Výjimku tvoří svátky nařízené státem.

Odborné poradenství

Personál pravidelně školíme, takže vám naši prodavači kvalifikovaně poradí.

Dárkové karty

Dárkové karty v hodnotě od 500 Kč výše koupíte přímo na pokladně v našich obchodních domech. Geniální dárek pro vaše blízké!

Parkování zdarma

U každého z obchodních domů je parkoviště až pro 300 vozů. Samozřejmostí jsou vyhrazená místa pro tělesně postižené.

Doprava a montáž

Vámi zakoupený nábytek přivezeme přímo až k Vám domů a také Vám jej můžeme odborně smontovat. Pro bližší informace nás kontaktujte na příslušném obchodním domě.

Kuchyně na míru

● Nechte si novou kuchyni profesionálně naplánovat v našich kuchyňských studiích. Profesionálové s vámi vymyslí, jak ideálně uspořádat kuchyni právě do vašich prostor. Zpracujeme instalační plány a také vyrobíme obrázek nové kuchyně v grafickém programu, takže uvidíte, jak bude kuchyně reálně vypadat. Kuchyni můžeme také vyměřit přímo u vás doma.
● U nás je kuchyňské poradenství zcela zdarma.
● Kupte si kuchyni snů a získejte navíc poukázku na Váš příští nákup 2 500,- Podmínkou pro získání poukázky ve výši 2.500 Kč je nákup plánované kuchyně na míru v hodnotě min 75.000 Kč vč. DPH (hodnota kuchyně je bez spotřebičů, dřezu, baterie, montáže a dopravy). Nárok na poukázku vzniká až po úplném doplacení kupní smlouvy, ke které se poukázka vztahuje. Poukázku je nutné převzít osobně, nelze jí směnit za hotovost ani prodloužit její platnost.

Bezhotovostní platby

Přijímáme karty VISA, MasterCard, Maestro, Yes a OK.