Komody dub sonoma

Naše komody v dekoru dubu sonoma patří k nejoblíbenějším. Světlý odstín dřeva je příjemný sám o sobě, v kombinaci s bílými dvířky nebo čely zásuvek vytváří půvabný, decentní kontrast. Číst dál
Dekor:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 109 produktů podle Máme pro vás 109 produktů
Komody v dubu sonoma nabízíme v mnoha velikostech a uspořádáních. Zásuvkové komody se mohou stát praktickým prádelníkem, příručním skladem stolních her, čímkoliv, pro co ji využijete. Skříňky s dvířky se hodí pro kuchyň, ložnici i kancelář. 
Naše největší dubová komoda má šířku 180 centimetrů a zastane funkci hlavního kusu nábytku v menším obýváku. Mnoho komod má dvířka, šuplíky i otevřené odkládací plochy zároveň. Jim už nebudeme navrhovat místo ani účel – hodí se opravdu kamkoliv.
Laminovaný povrch komod s dekorem dubu sonoma je odolný vůči poškrábání. Není příliš citlivý ani na poškození vlhkostí. Kolečka od kávy nebo limonády se z něj velmi snadno odstraní. 
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Dekor:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm