Domů / Textil / Koberce a rohožky / Kusové koberce

Kusové koberce

Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 123 produktů podle Máme pro vás 123 produktů
1 3 4

V současné době se trh s koberci ubírá několika cestami

Jednou cestou jsou koberce s dlouhým vlasem tzv. SHAGGY. V této skupině naleznete řadu různých variant. Liší se délkou vlasu, použitím doplňkových vláken jako je např. Lurex, které propůjčí koberci lesk a nádech luxusu, formou zpracování vlasu (jednotlivá vlákna mohou být stočená do smyček či zatkaná jednotlivě. Shaggy jsou většinou koberce jednobarevné či sladěné tón v tónu (melír).

Dále si můžete vybrat koberce s nízkým vlasem. I zde je více variant. Rozdíly jsou v hustotě vlasu, materiálu či barevnosti. Koberce s krátkým vlasem často bývají vzorované a to od geometrických vzorů, přes rostlinné a orientální až po dětské vzory.

Velice moderní a samostatnou skupinu tvoří koberce ,,králík,,.
Jedná se o koberce s vlasem cca 2-5cm, který je jemný a hustě tkaný. Tento koberec je předurčen k povalování. Je velice měkký a heboučký. Nabízíme jej v několika barvách, a to i v moderní starorůžové či stříbrošedé.

Hledáte koberec, který je velice odolný a nenáročný na údržbu? Přijďte si pro BOUCLÉ.
Koberec se vyrobí z odolných syntetických vláken. Je tkán hladkou vazbou ,,bez vlasu,, , a proto se snadno udržuje. Můžete je jednoduše zametat či vyklepat.

V naší nabídce naleznete i pěnové dětské koberce v různých designech a rozměrech. Hlavní předností těchto koberců je možnost prát na 30°C. Koberec je vhodný na hraní, protože izoluje podlahu a je příjemně měkký.


Nemáte prostor na klasický koberec?

Přijďte se podívat na nabídku kožešin z umělých vláken, které si nic nezadají s těmi přírodními. Nabízíme je v několika velikostech a barvách. Kožešiny Váš byt zútulní a dodají mu osobitý charakter.

Filtry