Domů / Textil / Koberce a rohožky / Kusové koberce

Kusové koberce

Hřejivé teplo od nohou, tlumení hluku a ovšem i pastvu pro oko vnášejí do bytu kusové koberce. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Šířka
cm
cm
Délka
cm
cm
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá
Umístění koberce
Zobrazit 176 produktů podle Máme pro vás 176 produktů
Koberce s dlouhým vlasem (tzv. shaggy koberce) se navzájem liší délkou vlasu a materiálem. Například doplňkové vlákno Lurex propůjčí koberci lesk a luxusní vzhled. Vlákna mohou být stočená do smyček, nebo jednotlivě zatkaná. Shaggy koberce jsou většinou jednobarevné nebo s melírem tón v tónu.

Pestrá je nabídka i mezi koberci s nízkým vlasem. Rozdíly jsou v hustotě vlasu, materiálu a barevnosti. Najdete tu kusy s pestřejšími vzory abstraktními, rostlinnými, orientálními nebo dětskými.

Zajímavou skupinu tvoří koberce typu králík s hustě a jemně tkaným vlasem vysokým 20–50 mm. Je měkký a heboučký, takže na první dobrou pochopíte, k čemu se hodí nejlépe: k povalování a lenošení. Nabízíme jej v několika barevných provedeních.

Tradiční a dlouhověký je koberec bouclé neboli buklák. Vyrábí se z odolných syntetických vláken v hladké vazbě bez vlasu, proto se i snadno udržuje. Stačí ho jednoduše zamést a občas vyklepat.

V naší nabídce narazíte také na pěnové dětské koberce v různých designech a rozměrech. Jednou z jejich předností je možnost praní při 30 °C. Koberec je ideální na hraní, protože dobře izoluje chlad a je příjemně měkký.

Konečně můžete přemýšlet i o umělé kožešině. Vlastnostmi ani vzhledem si nezadá s tou přírodní. Nabízíme v několika velikostech a barvách. Kožešiny se skvěle hodí pod konferenční stolek, ke křeslu v čtenářském koutě nebo ke krbu.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

cm
cm
cm
cm
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá