Domů / Textil / Koberce a rohožky / Kusové koberce

Kusové koberce

Hřejivé teplo od nohou, tlumení hluku a ovšem i pastvu pro oko vnášejí do bytu kusové koberce. 
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 149 produktů podle Máme pro vás 149 produktů
1 3 ... 5
Koberce s dlouhým vlasem (tzv. shaggy koberce) se navzájem liší délkou vlasu a materiálem. Například doplňkové vlákno Lurex propůjčí koberci lesk a luxusní vzhled. Vlákna mohou být stočená do smyček, nebo jednotlivě zatkaná. Shaggy koberce jsou většinou jednobarevné nebo s melírem tón v tónu.
Pestrá je nabídka i mezi koberci s nízkým vlasem. Rozdíly jsou v hustotě vlasu, materiálu a barevnosti. Najdete tu kusy s pestřejšími vzory abstraktními, rostlinnými, orientálními nebo dětskými.
Zajímavou skupinu tvoří koberce typu králík s hustě a jemně tkaným vlasem vysokým 20–50 mm. Je měkký a heboučký, takže na první dobrou pochopíte, k čemu se hodí nejlépe: k povalování a lenošení. Nabízíme jej v několika barevných provedeních.
Tradiční a dlouhověký je koberec bouclé neboli buklák. Vyrábí se z odolných syntetických vláken v hladké vazbě bez vlasu, proto se i snadno udržuje. Stačí ho jednoduše zamést a občas vyklepat.
V naší nabídce narazíte také na pěnové dětské koberce v různých designech a rozměrech. Jednou z jejich předností je možnost praní při 30 °C. Koberec je ideální na hraní, protože dobře izoluje chlad a je příjemně měkký.
Konečně můžete přemýšlet i o umělé kožešině. Vlastnostmi ani vzhledem si nezadá s tou přírodní. Nabízíme v několika velikostech a barvách. Kožešiny se skvěle hodí pod konferenční stolek, ke křeslu v čtenářském koutě nebo ke krbu.
 

Filtry