Domů / Textil / Koberce a rohožky / Kusové koberce

Kusové koberce

Hřejivé teplo od nohou, tlumení hluku a ovšem i pastvu pro oko vnášejí do bytu kusové koberce. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Šířka
cm
cm
Délka
cm
cm
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá
Umístění koberce
Zobrazit 211 produktů podle Máme pro vás 211 produktů
Koberce s dlouhým vlasem (tzv. shaggy koberce) se navzájem liší délkou vlasu a materiálem. Například doplňkové vlákno Lurex propůjčí koberci lesk a luxusní vzhled. Vlákna mohou být stočená do smyček, nebo jednotlivě zatkaná. Shaggy koberce jsou většinou jednobarevné nebo s melírem tón v tónu.

Pestrá je nabídka i mezi koberci s nízkým vlasem. Rozdíly jsou v hustotě vlasu, materiálu a barevnosti. Najdete tu kusy s pestřejšími vzory abstraktními, rostlinnými, orientálními nebo dětskými.

Zajímavou skupinu tvoří koberce typu králík s hustě a jemně tkaným vlasem vysokým 20–50 mm. Je měkký a heboučký, takže na první dobrou pochopíte, k čemu se hodí nejlépe: k povalování a lenošení. Nabízíme jej v několika barevných provedeních.

Tradiční a dlouhověký je koberec bouclé neboli buklák. Vyrábí se z odolných syntetických vláken v hladké vazbě bez vlasu, proto se i snadno udržuje. Stačí ho jednoduše zamést a občas vyklepat.

V naší nabídce narazíte také na pěnové dětské koberce v různých designech a rozměrech. Jednou z jejich předností je možnost praní při 30 °C. Koberec je ideální na hraní, protože dobře izoluje chlad a je příjemně měkký.

Konečně můžete přemýšlet i o umělé kožešině. Vlastnostmi ani vzhledem si nezadá s tou přírodní. Nabízíme v několika velikostech a barvách. Kožešiny se skvěle hodí pod konferenční stolek, ke křeslu v čtenářském koutě nebo ke krbu.
 

Inspirujte se

Letošní trendy pro terasu nejsou jen o nábytku a venkovním sezení

Vždy, když se přiblíží letní sezóna, začne se řešit údržba nábytku na terase, případně nákup nového. Co kdybyste se letos podívali na celkový vzhled vaší terasy? Letošní trendy říkají, že terasy budou hlavně o spojení s přírodou, propojování interiéru a exteriéru, ekolo…

Typy postelí: z jakých máte na výběr?

Dobrá pohodlná postel je k nezaplacení. Každý den v ní strávíme alespoň šest až osm hodin, což není zanedbatelný čas. Kvalitní spánek totiž člověku dává energii do nového dne, schopnost soustředit se a zvládat každodenní nápor stresu. Postel musí odpovídat uživateli i p…

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Filtry

cm
cm
cm
cm
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá