Domů / Nábytek / Křesla a sezení / Židle / Jídelní židle

Otočné židle

Otočné jídelní židle přinášejí do vaší jídelny dokonalou kombinaci pohodlí a funkcionality. S otáčecím mechanismem získáte větší flexibilitu během stolování. Vyberte si z naší nabídky různých stylů a barev, které budou dokonale ladit s vaším interiérem. Číst dál
Otočná:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Loketní područky
Typ podnože
Otočná
Zobrazit 93 produktů podle Máme pro vás 93 produktů
Otočené jídelní židle jsou navrženy s důrazem na detail a kombinují moderní estetiku s bezkonkurenčním komfortem. Dostupné v různých stylech, barvách a materiálech, díky kterým se židle snadno přizpůsobí vašemu interiéru.

V kategorii otočných jídelních židlí najdete široký výběr stylových, pohodlných a funkčních židlí, které zaručí, že se vaše jídelna stane místem, kde se setkává komfort, design a kvalita. Otočné židle přinášejí do vašeho jídelního prostoru nový rozměr pohodlí a praktičnosti.

Při výběru židle si můžete vybrat mezi různými typy materiálů, včetně odolných a snadno udržovatelných variant pro rodiny s dětmi, nebo luxusními texturami pro ty, kteří upřednostňují sofistikovaný vzhled.

Otočné jídelní židle jsou skvělým doplňkem vašeho jídelního prostoru, ať už preferujete tradiční vzhled nebo se rozhodnete pro moderní minimalistický design. Umožní vám se snadno pohybovat okolo stolu, aniž byste museli vstávat, a vytvoří příjemnou atmosféru pro všechny hosty.

Investujte do kvalitních otočných jídelních židlí a udělejte si svůj jídelní stůl ještě přitažlivějším. U nás najdete židle, které nejenom splní svůj účel, ale také přidají do vašeho domova špetku elegance a moderního nádechu.

Inspirujte se

Polštáře na spaní: patří do postele, nebo ne?

Polštáře na spaní máte v posteli proto, aby se staraly o správnou pozici páteře, aby podporovaly zdravé zakřivení krku a aby vás ráno neobtěžovaly bolesti šíjových svalů. Věděli jste ale, že pro lidi spící na břichu může být lepší spánek bez polštáře? Kdy se doporučuje …

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Filtry

Otočná:
Antracitová
Béžová
Bílá
Bordó
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm