Náš sortiment

Co je SCONTO Club?


Protože si našich zákazníků velmi vážíme, připravili jsme pro ně možnost, stát se členy SCONTO Club. Členství v našem Clubu přináší samé výhody a žádné závazky.

Proč bych se měl stát členem?


Předně získáte možnost nakupovat za výjimečně výhodné ceny, a to i mimo období akčních nabídek. U každého produktu na e-shopu je uvedena SCONTO Club cena. Sami se tak můžete přesvědčit, že se členství skutečně vyplatí. SCONTO Club ceny jsou uvedeny také na informačních lístcích u vybraných výrobků ve všech obchodních domech SCONTO Nábytek.

Tím ale výhody SCONTO Clubu nekončí – členy pravidelně informujeme e-mailem o probíhajících akcích a připravujeme pro ně různé tematické inspirace.

Jak se stát členem?


  1. V obchodních domech
    Při uzavření kupní smlouvy zájemce o členství vyplní krátký dotazník, ve kterém vysloví svůj souhlas se členstvím, zároveň může dobrovolně vyplnit s prodejcem jméno a kontaktní údaje pro zasílání informací o slevových akcí.

  2. Na e-shopu
    V průběhu nákupu na e-shopu se zákazník může rozhodnout pro členství ve SCONTO Clubu. Členské výhody je možné čerpat okamžitě, již při prvním nákupu.

Je třeba se prokazovat členskou kartičkou?


Nikoliv, členské kartičky nevydáváme. Při nákupu na e-shopu se po registraci stačí přihlásit. Při nákupu na prodejně najdou Váš účet v systému ochotní prodejci.

Mohu zrušit členství?


Členové SCONTO Clubu mají právo kdykoli zrušit své členství, a to na základě prohlášení o ukončení členství ve SCONTO Clubu zaslaného písemně na adresu:


SCONTO Nábytek, s.r.o.
Oregon House Zličín
Řevnická 170/4
Praha - Zličín
PSČ 155 21

nebo online na adresu info@sconto.cz.

Je v tom nějaký háček?


Není. Neváhejte a rozšiřte řady členů SCONTO Clubu.

E-shop SCONTO Nábytek vám přizpůsobujeme na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.