Domů / Nábytek / Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Vaše kuchyně neoplývá právě velkým prostorem a vám se nechce řešit vymýšlení uspořádání a hledání vhodných kombinací? Máme pro vás typizované kuchyňské sestavy, které mají vše, co v kuchyni potřebujete. Jsou praktické a dostupné a díky nim může i paneláková kuchyně mohou vypadat vkusně! Číst dál

KUCHYŇSKÝ PROGRAM

Modulový variabilní kuchyňský program vám umožní sestavit si kuchyni dle vašich potřeb. Individuálně kombinovatelné elementy v jednotném designu vám pomohou vytvořit plně funkční kuchyňskou sestavu i na pár metrech. Pořiďte si krásnou kuchyň za skvělou cenu!
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 36 produktů podle Máme pro vás 36 produktů

Ať je váš čas v kuchyni co nejpříjemnější

Trávíte rádi svůj volný čas v kuchyni? Pokud ano - měla by podle toho vypadat. Vše by mělo být po ruce a měla by také hezky vypadat. Kuchyňské linky ze SCONTA spojují praktičnost a moderní vzhled. Jsou ideální, hledáte-li funkční a praktické řešení vaší kuchyně. Mezi jejich největší přednosti patří kompaktní rozměry, jež je předurčují do menších kuchyní, ale také velmi příznivá cena. Kuchyňskou linku si můžete pořídit na e-shopu, nebo se přijďte poradit k nám na prodejnu.

Ať už je pro vás vaření nutnost nebo radost, vždy si můžete čas v kuchyni udělat co nejpříjemnější. K tomu potřebujete pořádnou kuchyni, která bude nejen hezky vypadat, ale bude i praktická a snadno dostupná. Kuchyňská linka ze SCONTA bude právě taková – k jejímu pořízení nepotřebujete náročné plánování, ani hodně peněz.

Jaké jsou jejich výhody?

Kuchyňské linky jsou ideální řešení tam, kde máte málo prostoru, ale přesto potřebujete místo, kde se vám bude dobře vařit. Na rozdíl od kuchyní na míru je jejich pořízení velmi snadné: Nemusíte nic složitě plánovat a měřit – vybrat si je můžete hned třeba na e-shopu, ale pochopitelně se můžete i zastavit v jedné z našich prodejen, kde vám při výběru poradí naši proškolení odborníci. Kuchyňské linky jsou předem připravené, takže stačí jen vybrat, a pak se už těšit.

Velký výběr ve SCONTU

Ve SCONTU si kuchyňskou linku vybere opravdu každý. Máme jak levné, ideální třeba do studentských bytů, tak dražší pro ty náročnější. Na výběr máme z několika barevných variant, druhů provedení i materiálů. Uvidíte, že vaření nikdy nebylo tak příjemné a pohodlné, jako je v kuchyni ze SCONTA.

Filtry