Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Nízké koupelnové skříňky

Nízká koupelnová skříňka je výborný spojenec při ukládání věcí, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 35 produktů podle Máme pro vás 35 produktů
Koupelnové skříňky a komody s menší výškou kombinují prostor krytý dvířky s jednou nebo více zásuvkami. Některé modely mají také otevřené police, všechny pak horní desku, která jistě nezůstane prázdná. 
Nízké skříňky můžete postavit vedle umyvadla nebo k volné stěně, na níž mohou viset další závěsné skříňky nebo police.
Můžete si vybrat mezi moderními bílými skříňkami ve vysokém lesku, stylem antik nebo rustikálním provedení masivní akácie. To není výčet, ale pouhá ochutnávka možností, jak nové koupelnové skříňky sladit s vaším vkusem.
Jedna dvě nízké skříňky se jistě vejdou i do malé koupelny. Odolnost povrchů a připravenost na působení vlhkosti slibují úspěšné a dlouholeté řešení.
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm