Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky se zrcadlem

Koupelnové skříňky se zrcadlem nemohou chybět v žádné koupelně. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 41 produktů podle Máme pro vás 41 produktů
Stačí jen otevřít dvířka a ocitnete se v kouzelném světě za zrcadlem, plném hygienických a kosmetických pomůcek. Vysoce praktické řešení hlavně do malých koupelen, kde se každý kousek místa počítá.
Na výběr máte 60 cm široké jednoprostorové skříňky i skříňky třídveřové se šířkou až 115 cm. Mluvit u nich o designu nemá valný smysl, protože celou plochu dvířek zabírá kvalitní zrcadlo. 
V detailech se ale přece jenom liší. Plocha zrcadel na dvířkách může být členěna čely bočních stěn v dekoru dřeva, ozdobnou deskou z masivu na horní ploše skříňky nebo doplňkovou otevřenou policí. Řada modelů má integrované vnější osvětlení, které stačí zapojit do zásuvky.
Zrcadlové skříňky nad umyvadlem lze doplnit dalšími závěsnými skříňkami nebo skříňkou pod umyvadlo.
 

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm